Bu sabah kalktıgımda hamsterlerimden 1 nin belden yukarsının olmadıgını gördüm yaklaşık 2 senedir besliyorum hiç bir sorun olmamıştı 2 sini dişi almıştım acaba benim yüzümdenmi oldu bu yemlerinide veriyodum :((

Çok rezil bi görüntüyü canlandırdım şimdi summer7: Sende bi sorun olduğunu sanmıyorum.Kafesin içine kurt girip fareyi kapmamışsa sorun diğerindedir

keşke çift alsaydın bazı hayvanlar kendi cinsleriyle pek anlaşamazlar benimde 2 dişi muhabbet kuşum vardı.birbirlerini kıskanırlardı hatta birisinin kavga ederken gagası kırılmıştı

Geçmiş olsun

Buzzz demiş ki:
keşke çift alsaydın bazı hayvanlar kendi cinsleriyle pek anlaşamazlar benimde 2 dişi muhabbet kuşum vardı.birbirlerini kıskanırlardı hatta birisinin kavga ederken gagası kırılmıştı

Geçmiş olsun
Aynen bendede bir balık vardı ismini unuttum şimdi böle yelesi vardı aşağı doğru ... yanına 2. sini aldım baktım yelelri delinmiş filen gittim adama iade ettim ^^ adam dedi bunlar tek yaşıyor .. İçimden neler geçti o an ^^

Benimde 2 tane Japon balığım vardı biri kız biri erkek bir sabah bi kalktım 70-80 tane yumurta vardı :lol: onları ayırmayı unuttum bende anne ve baba çocuklarını afiyetle yedi :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hamster'lar çok stresli olduklarında birbirlerini yiyebiliyorlarmış.

NiGHTMaRe

Aileden
Uçmuşsun bence^^

ps.Eğer gerçekse onların soyu kesin zenci afrikan yamyamlarına dayanıyordur :lol:

Kitty

Sonuçta onlar da bi çeşit fare ve yanılmıyorsam fareler karnivor hayvanlar :/
başın sağolsun :( ama hamsterların ömrü 2 sene falandi galiba

Yukarı Alt