Hamit pazarlıkları!
Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Hamit Altıntop, Bayern'le yeni sözleşme için masaya oturacak. İyi haber şu; Alman ekibi gurbetçi futbolcuya ısrar edip, 'kal' demeyecek...

Kara Kartal’a Almanya’dan iyi haber geldi... Yeni sezonda kadrosunu dünya yıldızlarıyla süslemeyi planlayan ve sponsor bulmak için kolları sıvayan Siyah-Beyazlılar, Bayern Münih’in gurbetçi yıldızı Hamit Altıntop’a kancayı atmıştı. Almanya’daki ilk görüşmelerde Hamit, Beşiktaşlı idarecilerden zaman istemiş ve önceliği kulübü Bayern Münih’e vermişti. Dün Alman basınında çıkan haberler, Siyah-Beyazlılar için müjde anlamına geliyor...

Kartal bir adım önde

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hamit’le Bayern’in kısa süre içerisinde masaya oturacağını, kulübün genel menaceri Nerlinger açıkladı. Ancak yapılan yorumlarda, kulübün Hamit’e kalması konusunda ısrarcı olmayacağı ifade ediliyor. Bu durumda bonservisi elinde bulunan Hamit için önemli bir bedeli gözden çıkaran Beşiktaş da bir adım öne çıkıyor.

Yönetim beklemede

Bayern ve Hamit Altıntop arasındaki görüşmelerin kısa süre içerisinde olumsuz anlamda şekillenmesi halinde, Siyah-Beyazlı kulübün de temaslarını hızlandıracağı kaydedildi.​

Yukarı Alt