arkadaşlar ben de cs 1.5 var hamachiyi kurdum arkadaşımla oynayacam aztek de kururom bekliom arkadaş class c die bi hata alıo çözümünü bilen varsa acilll gerekli

başlat-çalıştır-regedit yaz HKEY_CURRENT_USER-software-Applied Networking var onun içindede hamachi var onu sil arkadaşında aynısını yapsın o olmazsa bide bunu dene başka bi siteden direk ctrl+c ctrl+v yaptım sonra masa üstüne "aliases.txt" dosyası oluşturuyoruz (arkadaşlar dikkat edin dosyanın ismi "aliases" olcak .txt uzantısı. ayrıca sonuna txt yazmanıza gerek yok) ve bu dosyayı açıp aşağıdaki örnekteki gibi ipleri yazıyoruz.

Örnek: Mesela arkadaşınızın ip si 5.68.240.170 ve sizin ipnizde 5.71.243.163
Şimdi açtığınız aliaese.txt nin ilk satırına arkadaşınızın ipsi olan 5.68.240.170 i yazıyorsunuz sonra bir boşluk bırakıp 5.71.240.170 yazıyorsunuz. işlem tamam artık arkadaşınızla counterda class c hatası vermeden oyun oynayabilirsiniz.

Burda boşluk bırakıp kendi ip nizi yazarken ipnizin ilk 3 rakamını yani 5.71 i yazdıktan sonra devamını arkadaşınızın ip sinin son 6 rakamını ya da 5 rakamını yazıyorsunuz yani 240.170

Not: Daha fazla ip yazmak isterseniz alt satıra geçip aynı işlemleri diğer iplerede uyguluyorsunuz

Sonra oluşturduğunuz aliases.txt i kopyalayıp C:/Program Files/Hamachi klasörüne yapıştırıyosunuz. Son olarakta hamachiyi kapatıp(tamamen kapatıp) tekrar açıyorsunuz.

Yukarı Alt