1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

HALO 3 : ODST Oyun İçi Yeni Video ve Taze Bilgiler


 1. Crown

  Crown olduser

  Kayıt:
  14 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  2.733
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Ankara

  Düşüşe az kaldı !
  [​IMG]

  Ve Bungie'nin Avrupa basın konferansından yeni görüntüler ve taze bilgiler geldi. Görüntüler, oyunun Gears of War 2'de bulunan Horde moduna bir hayli benzeyen Firefight moduna ait. Bu modda 4 kişi bir haritada gelen düşman ataklarını savmaya çalışacaklar.

  Bunun dışında videoda yer alan Bungie görüşmesinden ise şu bilgiler gün yüzüne çıktı;

  HALO 3 : ODST için herhangi bir DLC gelip gelmeyeceği sorularına cevap veren ve oyunun dizayn ekibinde yer alan Larrs Bakken, bunun Microsoft'a bağlı olduğunu söyledi. Bakken ayrıca, HALO 3 : ODST için hazırlanan tüm haritaların oyun DVD'sinde hazır olarak geleceğini, DLC olarak yada herhangi bir kod yardımı ile birlikte indirilmeyeceğini yineledi. Bir güzel haberde Forge ve Theater bölümlerinden. Bu her iki özellikte HALO 3 : ODST'de yer alacak. Daha önce HALO 3 için yayınlanan çoklu oyuncu haritalarla birlikte yeni achievemet bekleyenler ise eski achievementlerle karşılaşacak, çünkü haritalar daha önce hangi achievementleri içeriyorsa, o şekilde gelecek.


  HALO 3 : OSDT hakkındaki bir diğer soru ise, daha önce HALO 3'ün hard diske kurulumu sırasında yaşanan problemlerin ODST'de devam edip etmediği hakkında. Bakken, ODST'de bu problemi düzellttiklerini ve sistemin problemsiz çalıştığını dile getiriyor. HALO 3'e gelecek herhangi bir güncelleme olup olmayacağı sorusuna ise, şu an için hiç bir planları olmadıklarını ancak gelecek günlerin ne getireceğini bilmediklerini söyledi.

  Ve işte can alıcı soru ; "Doğru mu ? Halo : REACH gerçektende Bungie'nin son HALO projesi mi olacak ?" . Larrs Bakken bu soruya tereddütsüz evet yanıtı veriyor ve devam ediyor "Şu anda başka bir proje üzerinde çalışıyoruz." Röportaj sırasında Halo : REACH'in 2 senedir yapım aşamasında olduğunuda öğreniyoruz. Halo : REACH betası için çıkış tarihi sorulduğunda ise, Bakken net bir açıklamada bulunmuyor.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
 2. AliceCullen

  AliceCullen Bilgiliyim

  Kayıt:
  12 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.284
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci.
  Şehir:
  Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü

  Güzele benziyor :thumbsup: :muck: