Beyler herkes ayık olsun mysroada kraldık fembriadada kral olacaz aksini düşünenler hiç düşünmesin mysroada sunlular la kapışıyoduk burda kralı gelse tutamaz ayrıca bu sözlerimi fembriadaki kardeşlerim alınmasın WolKe TheSinckness ve bi kaç kişi daha..guıld actım yanımda bnmle olmak isteyen oyunda pm atsın.

biliorum çok iddalı ama biz bu servera kral olmaya geldik.

ben fembriada 48lv intim ama bow char açıcam bi mahsuru yoksa guilde gelebilirmiyim?

saolasın serkan wild sende saol keto seti bitirince ilk sennl pwp yapmak istiyorum :D az kaldı hem ben size göre daha zor bi serverdan geldim bildiğiniz üzere mysroada 9degre sun satışı vardı ve biz onlara kafa tutyoduk herhalde burda daha sağlam olur gavurları süründürürüz.guılde kim gelmek istiyosa oyunda pm atsın genelde gece 23-00 dan sabaha kadar oyundayım sevgilerimle size bi kaç foto göstermek isterim

halil abi ben sabo benide beqleyin beraber inletices walla darılırım bak :D geliyorum çok yakında :)

gelin gelin mysrodan cacık olmaz artıkın burdada destan yazmak lazım bazı arkadaşlar pek bi havalı ama ivraat 0.anlayan anladı.

Kardan Adamların Krallığı Güneş Görünceye Kadardır... Bizde Bu Serverda Güneş Olmaya Geldik :)

Yukarı Alt