1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Halil İbrahim Sofrası'na Çok Özel Konuk


 1. Whisk

  Whisk rank8

  Kayıt:
  18 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.887
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Kocaeli

  Necati Şaşmaz, Türkiye'nin merakla beklediği yeni diziye konuk oyuncu oldu.

  Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Filistin’in Adana’da devam eden çekimlerinden bir günlüğüne geldiği İstanbul’da Halil İbrahim Sofrası’nın çekimlerine konuk oldu.

  Başrollerini Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Seray Gözler Yeniay, Ahmet Yenilmez, Ayçe Abana ve Serkan Ercan’ın paylaştığı, ağustos sonunda TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Halil İbrahim Sofrası’nın ilk bölümüne sürpriz bir isim konuk oldu. Adana’daki Kurtlar Vadisi Filistin filminin çekimlerinden bir günlüğüne İstanbul’a gelen Necati Şaşmaz, ziyarete gittiği Halil İbrahim Sofrası’nın setinde bir oyuncunu gecikmesi üzerine kameraların önüne geçti.

  [​IMG]

  Senaryoda yapılan ufak bir değişiklikle Necati Şaşmaz da Halil İbrahim Sofrası’nın kadrosuna misafir oyuncu olarak dahil oldu. Hasan Kaçan’ın canlandırdığı Berber Ali karakterinin eski bir dostu olarak berber dükkanına gelen Şaşmaz, hem eski dostu Berber Ali’yle sohbet etti, hem de “kurşunsektiren tıraşı” oldu.

  Berber Nuri karakterini canlandıran Kadir Çöpdemir, Kömür Baba’yı canlandıran Ahmet Yenilmez ve Sabit’i canlandıran Serkan Ercan’ın da yer aldığı bu sahnelerin çekiminde hem oyuncular hem de ekip kahkahalara boğuldu. Berber Ali’nin Necati Şaşmaz’a “sinekkaydı tıraşı” yerine “kurşunsektiren tıraşı” yaptığı bu eğlenceli bölüm, Halil İbrahim Sofrası’nın ağustos ayı sonunda TRT 1’de ekranlara gelecek ilk bölümünde yer alacak.