Takımı
Besiktas
BurakK* demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
BurakK* demiş ki:
okan abi alda Extraloob ailesi halı saha macında gorelım su ayakkabıları ^^
istanbulda olsam bende gelirdim o maçlara .. karşınızda galatasaray, bursaspor'a çağırılmış çocuk duruyo 8) :mrgreen:
daha yapmadık ama yapıcaz son 1 kişi :dance:
İstanbulun neresi bende gelcem :P

BurakK* demiş ki:
AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
BurakK* demiş ki:
okan abi alda Extraloob ailesi halı saha macında gorelım su ayakkabıları ^^
istanbulda olsam bende gelirdim o maçlara .. karşınızda galatasaray, bursaspor'a çağırılmış çocuk duruyo 8) :mrgreen:
daha yapmadık ama yapıcaz son 1 kişi :dance:
gelmek isterdim ama yaşım dolayısıyla ailem salmaz :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
adidos al bro adidasın çakması... :dance:

yok bro ayakkabıda çakma alınmaz ayağını sakat bırakırlar, nike converse camel giyiyorum başka da giymem 8)

Abi 2 ay önceye kadar bunu kullanıyordum gayet güzeldi.
Şimdi ise ;

İkisinide tavsiye ederim abi kral ayakkıbalardır bizat test ettim :P

EmmaW

tam olarak model öneremiyeceğimde abi nike'dan şaşma puma,adidas,nike hepsini kullandım en rahatı ve tek bana dayanan nike'dı :mrgreen:

Majestic demiş ki:
extraloob demiş ki:
Majestic demiş ki:
adidos al bro adidasın çakması... :dance:

yok bro ayakkabıda çakma alınmaz ayağını sakat bırakırlar, nike converse camel giyiyorum başka da giymem 8)
Bende son zamanlarda Converse kullanmaya başladım.Birde Camel dedinde camel eşofmanım camel şortum ve 1 adette camel kemerim var. 8)
Camel ayakkabı aldım 200 TL'ye 2 ay da halloldu ayakkabı, kullanıcı hatası dediler geri yolladılar , Camel'den pek memnun kalmadım. Classic ayakkabı olarak Derimod der geçerim fiyatı biraz tuzlu ama çok rahat ve sağlam :curtain:

Okan abi, basketball ayakbası alacağım desen bir şeyler yazardım da, alanım değil futbol :mrgreen:

ImmorTaLGoD demiş ki:

Abi 2 ay önceye kadar bunu kullanıyordum gayet güzeldi.
Şimdi ise ;

İkisinide tavsiye ederim abi kral ayakkıbalardır bizat test ettim :P
bu ayakkabının kramponunu kullanmadım ama halı sahası beş para etmez :roll: burunları çok kaba topa vurulmuyo bunlarla

Ps: Altakki total 90 laser'dan bahsediyorum

Alakası yok.Top hakimiyetini en iyi sağlayabileceğin ayakkabı tarzı budur.Ki bu tür burunları genelde pro'lar kullanır , top hakimiyeti için , şut konusuna gelince ; şutlardada diğer ayakkabılardan bir farkı yok.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Alakası yok.Top hakimiyetini en iyi sağlayabileceğin ayakkabı tarzı budur.Ki bu tür burunları genelde pro'lar kullanır , top hakimiyeti için , şut konusuna gelince ; şutlardada diğer ayakkabılardan bir farkı yok.
bu senin düşüncen saygı duyarım herkes benimle veya seninle aynı düşünmek zorunda değil :muck: ama bi yerde haksızsın hiç bi profesyonel burnu kaba ayakkabı kullanmaz.. kramponla halısaha burunları arasında fark oluyo zaten

AbSoLuT_ZeRo demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
bu senin düşüncen saygı duyarım herkes benimle veya seninle aynı düşünmek zorunda değil :muck: ama bi yerde haksızsın hiç bi profesyonel burnu kaba ayakkabı kullanmaz.. kramponla halısaha burunları arasında fark oluyo zaten
1 ay boyunca kocaeli spor'un antremanlarına katıldım.Ordaki oyuncularda süper lig'de oynamış oyuncular :sfff:
Ps:Görüşlere saygım sonsuz :muck:

Yukarı Alt