Güney abi

Bende yeni pc aldım oyun pcsi

İntel i3 3.33 ghZ
Asus P7P55D-E LX anakart
Kingston 4 gb dual kit ram
Zotac 1 gb 256 bit ddr5 ekran kartı

açarmı 5 6 tane sro ??

Halgan Catchme Fantejik bu charları biliyorum.. Hele Dark unique avcısıydı.Catchme ile ELITE Arenada Lord beklerken pvp yapmışlardı. Hala aklımda o gün.

Ps. Kolay gelsin :mrgreen:

Abi Bana Pc Özelliklerini Ayrıntılı bir Şekilde Çıkarabilirmisin. Bide Aşağı Yukarı Bi Fiyat Verebilirmisin Sana zahmet

Lord_Sniper demiş ki:
güney abi niye eskisi gibi msnye girmyn görüşemiyoz :/
vallah ne yalan söyleyim hem charlarla uğraşmak üstüne birde msn ye girmem biraz zor zaten kendime vakit ayıramıyom :) ama charları kontrol ettikden sonra 1 saatliğine filan girebilirim tam olarak işlerim rayına oturana kadar şu anlık askıda msn :)

Kiffi demiş ki:
Abi Bana Pc Özelliklerini Ayrıntılı bir Şekilde Çıkarabilirmisin. Bide Aşağı Yukarı Bi Fiyat Verebilirmisin Sana zahmet
Abicim Bi Soru Sordum Sana zahmet Cevap alabilirmiyim :) Ama ben ayrıntılı istiyorum özellikleri biraz birde Fiyat Alabilirsem Süper Olur :muck:

Müşteri alımları kapatılmıştır! Bu günden sonraki para yatırmayınız! sadece elimde bulunan işleri yapacaım ama bu günden sonra kasım için para yatırmayın yoksa paranızı iade eder ve kesintiyide sizden keserim bilginiz olsun oyunu ya ara verir yada bırakacağım anlayışınız için teşşekürler şimdiden.

konu reklam amaçlı onu anladıkta insan biraz güncel yani yakın vakitte geçen işleri koyar 2 sene 3 sene önceki işlerden kime ne :D

İyi geceler herkeze şimdi size 5 nisandan bu yana girmediğiniz acc la yada silkroad acc ınız yoksa benden temin edebilceğiniz pet uzatmayı öğreteceğim tüm detayıyla.

Not : Pet oyundan veya siteden premum silk den alınması (taks edililebilen veya satılabilen den)

80 den fazla silkroad acc mevut in süresini yükletmek normal silk le 8,392 Ben 5 TL ye sizin charınıza yüklüyorum Petiniz yoksa 100 silk + 5 aylık petinizi uzatarak (premium mall) dan alınan petinizi kullanabilirsiniz (20 TL) ye yada (premium mall)dan petiniz varsa (süresi bitmiş yada uzatmak isteğiniz) chara ID ve Pass veriyorsunuz ben yüklüyorum sizde değiştiriyorsunuz Not: Sakın ama SAKIN Karalama yapmayın Yok yüklettim şunu bunu aldı bende asla olmaz sizin irtibarinız düşer söyleyim çünkü beni birçok kişi tanır.) Toplu yüklemede 10 charımla pet veya devilinizin süresini yüksletmek isterseniz indirmili olarak adet başı 2.5 dan 25 TL dir. 10 ay süreye yakın petinizin süresini uzatma gereği duymayacaksınız :)

1 - Her hangibi bi servirda daha önceden açtığınız yada açmadığınız bi charla oyuna login oluyorsunuz.

2 - 1 char açınız charınızın bulunduğu (süre yüklemesi yapcağınız servirda) yerde açın Event So-Ok a tıklayıp Heros vs. 3. seçeneği tıklayın ve eşyaları alın

- Resim Silinmiş.

3- 1 charla yada kendiniz isteğiniz gibi 5 lvl e kadar kasın

- Resim Silinmiş.

4 - Süresi uzatılcak pet i 5 lvl olmuş hediyeli charımıza veriyoruz.

- Resim Silinmiş.

5 - Bilindiği gibi aynı şekil olu yada süresi bitmiş peti canlandırır gibi kullanıyoruz ve 1 ay süre ekleniyor :)

- Resim Silinmiş.

6 - Ve artık süresi uzatılmış peti inizi kendi charınıza aktarıp fazla para ödemeden kavuşuyor ve doya doya kullanıyorsunuz :)

- Resim Silinmiş.

Elinizi çabuk tutun cumartesi veya pazara kadar diğer charlarıma yükleyebilirim :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Artık elimden geldiğince resimlerin öncesi ve sonrasını koymaya çalışacağım.

Yukarı Alt