Gelmez denilen adamları getirtti. Mutlu aile fotoğrafının mimarını tahmin etmek zor değil. Üstünel'den çarpıcı açıklamalar.

Mütevazi, çok konuşmayan ama işi yapan birisi.. Mahçup bir edayla poz veriyor kameralara. Kendisi sessiz ama ses getiren transferlerin perde arkasında o var.

Rakipleriyle didişmeyi sevmiyor, tek uğraştığı takım Galatasaray.. Hatta eşini ve çocuklarını ihmal edecek kadar sarı kırmızı renklere aşık..

Reklamı sevmiyor kanal kanal gazete gazete dolaşmayı sevmiyor. Öyle ki taraftarlar onun için "kız istemeye Haldun Üstünel ile gidelim" diyor.

Kewell, Baros, Keita, Leo Franco ve Elano gibi isimlerin Galatasaray'a gelmesinde büyük emeği var..

Daha şaşırtıcı olanı ise Elano için Galatasaray teminat mektubu vermemiş. Üstünel'in marifetleri bununla sınırlı değil..

Haldun Üstünel'in, Machester City'nin ikinci adamı olan adaşı Haldun Mubarek ile çok iyi mutabakat kurduğunu biliyor muydunuz?

Bu sayede 12 milyon euro olan bonservis bedelini 7 milyon euroya düşürdüğünü ve ödeme planını da üç yıla yaydığını..

Spor kamuoyunun merak ettiği isim Haldun Üstünel Akşam gazetesine çarpıcı açıklamalar yaptı.. Kulüp içinde yaşananlar ve bugüne kadar kimsenin bilmediği konulara değindi..

Galatasaray yakında yine bomba isimleri sessiz sedasız patlatırsa kimse şaşırmasın. Üstünel iki mevkiye transfer yapılacağının sinyalini verdi..

- Frank Rijkaard ile Bülent hocayı görevden almadan 1.5 ay önce sözleşme yaptık. Ayıp olur diye açıklamadık.

- Lincoln'ü biz istemedik. O gidince takımın havası yerine geldi. Şu anda Galatasaray'da her şey güllük gülistanlık.

- Bir sürü teknik adamla görüştüm. Van Gaal da bunların içinde. Ancak beni Rijkaard kadar kimse etkilemedi.

- Rijkaard acayip mütevazı. En gencinden en yaşlısına kadar tüm futbolcularımıza aynı ilgiyi gösteriyor.

- Leo Franco'nun 20 gün içinde 7 kez tüm idmanlarına gittim. Onu bırakmak istemediler. Ancak o Galatasaray'ı seçti.

- Galatasaray'da bu yıl iki isim çok büyük patlama yapacak. Biri Elano, diğeri kaptanımız Arda.

- Keita'nın gece hayatı olduğu, işine sahip çıkmadığı abartıdır. Gerçekle ilgisi yoktur. Drogba ile yan yana oynayan bu futbolcuya çamur atılmasın.

- Nonda'ya kendine kulüp bul dedik. Bir forvet ve bir stoper alacağız.
- Keita uyum sürecini çok çabuk atlattı. Aurelio ile hiç ilgilenmedik.

- Diyorlar ki; bu değirmenin suyu nereden geliyor? Elano'nun transferinde sadece bonservisi için peşin 2 milyon euro verdik. Merak ediyorum, böyle bir futbolcuyu, böyle şartlarla kim alabilir?

- Mustafa Sarp ve Gökhan'a bonservis parası vermedik.

- Bu Galatasaray ligde uçar gider. Ben eşimi ve çocuklarımı ihmal ettim.

- Galatasaray camiasından sevgi de eleştiri de aldım. Ama her şeye değdi.

- Reklam yapmıyorum, reklamı sevmem. Her şey Galatasaray için.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Haldun değilde bizim gs fun clup başkanımız fena yardırıyor helal olsun valla :muck:

Üstünel bu zamana kadar neredeydi ben onu merak ediyorum :?

Yukarı Alt