Gerek yoktu be hacım illaki it evlatları egelecek iftira atacak birşeyler yapacaklar keyfimizi kaçırmak için, takma kafana Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
hacım sen takma böyle şeyleri diyeceğim ama benim hakkımda böyle bir iftira olsa bende kudururdum o yüzden haklısın. Sana biz inanıyoruz o yeter Wink

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
kesin nacru dur onu idda eden :mrgreen:
Sen de taktın nacru ya muhahaha. :mrgreen: Ne zaman bişey olsa nacru. Yeni topic açmalı bu arada heaa. Forum Oyunları'na nacru'nun yeni hesabını tahmin etmece oyunu. :mrgreen:

BaD_BoY hacım meyva veren ağacı hep taşlamışlardır.3 paralık bil e olmayan adamların laflarına inanmıyoruz biz sen emek hırsızı olsan burda kalırmıydın şimdiye be.Takma kafı,üzme tatlı canını.Seni çekemeyenler çatlasın Wink

Liu

rank8
öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum
bu adi suçlamayı atan her kimse elbet er yada geç bulur cezasını sen bunlara takılma seni tanıyan tanıyor bilen biliyor benım tanıdıgım BaD_BoY asla böyle bir şey yapmamıştır yapmazda şimdi üzme o canını ve sakin ol dediğim gibi inş er yada geç bulucaktır cezasını ..

Hacım geçmiş olsun,Seninle konuştuk bende konuyu görünce şok oldum hemen ilettim umarım doğru bir iş yapmışımdır,Boşver seni bilen biliyor.. Wink

çaldı diyosa çalmışsındır yalanmı sölicek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: char çalıcak adamı g.mod yapmazlar heralde

Yukarı Alt