1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Hakan Şükür'e Ntv'den astronomik teklif geldi !


 1. IronyOfFate

  IronyOfFate olduser

  Kayıt:
  22 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.077
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Geodesy and Photogrammetry Engineering
  Şehir:
  ღAnkaraღ ๘۩
  HAKAN ŞÜKÜR'E NTV'DEN ASTRONOMİK TEKLİF GELDİ.. 3 YIL ANLAŞMA İMZALADIĞI TRT FUTBOL TABİRİ İLE BONSERVİSİNİ VERMEDİ...

  TRT'de spor yorumculuğu yapan Hakan Şükür'ü NTV bölüm başına 28 bin TL ile transfer etmek istedi ama 18 bin TL'lik sponsor bulan TRT Şükür'ün bonservisini kaptırmadı

  TRT'de yorumculuğa başlayınca aldığı ücret büyük tartışmalara neden olan Hakan Şükür, şimdi kapışılıyor. Her hafta pazar günleri TRT'de Stadyum programında haftanın maçlarını değerlendiren Hakan Şükür'e NTV'den bölüm başına 28 bin TL'lik teklif geldi. NTV yetkilileri hem Hakan Şükür'le hem de TRT yönetimiyle temasa geçti. Ancak TRT yönetimi 3 yıllık sözleşme imzalattığı Hakan Şükür'ün, futbol deyimiyle bonservisini vermedi. TRT'nin bölüm başına 18 bin TL'lik sponsor bulunduğu öğrenildi. Hakan'ın aldığı ücret böylece sponsor tarafından karşılanmış oldu. Üstelik de TRT sadece sponsordan haftalık 4 bin TL kâra geçti. Ayrıca Şükür'ün başlamasından sonra reklam gelirlerinde de artış olduğu ifade ediliyor.

  YENİ KANALDA SPOR PROGRAMI YAPACAK

  Hakan Şükür'ün TRT'den program başına aldığı 14 bin TL uzun süre tartışıldı. Yıllık 700 bin TL'ye denk gelen ücret, Meclis gündemine bile getirildi. MHP'li Metin Ergun soru önergesi verirken, CHP'li vekiller TRT Bütçesi'nin görüşüldüğü komisyonda sert tepkiler dile getirdi. Medyada çıkan çok sayıda yorumda da TRT yönetimi devletin parasını hortumlatmakla suçlandı. Şükür'e iki katı ücretle gelen teklif, TRT'nin 3 yıllık sözleşmesindeki rakamın çok avantajlı olduğunu ortaya çıkardı. NTV yetkilileri Hakan Şükür'den sonra TRT yetkilileriyle de uzun süren görüşmeler yaptılar. Ancak TRT yetkilileri 3 yıllık sözleşmenin sonuna kadar Hakan Şükür'le devam edeceklerini bildirdiler. Şükür'e TRT'nin açmayı planladığı spor kanalında da program yaptıracağı öğrenildi.

  KAYNAK
   
 2. Absence

  Absence  

  Kayıt:
  29 Aralık 2007
  Mesajlar:
  8.304
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  :arrow:
  Spor Aktüel
   
 3. IronyOfFate

  IronyOfFate olduser

  Kayıt:
  22 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.077
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Geodesy and Photogrammetry Engineering
  Şehir:
  ღAnkaraღ ๘۩
  :roll: :thumbsup: