Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Sezon başında yıldız bir futbolcuyu kadrolarına katmak isteyen Fenerbahçe yönetimi, tarftarlarının beklediği müjdeyi vermek üzere.

Yaklaşık üç yıldır Ukraynalı futbolcu Andriy Shevchenko'nun peşinde olan Sarı-Lacivertli kulüp, bu futbolcunun Chelsea'de forma şansı bulamaması nedeniyle kulübünden ayrılmak istemesi üzerine, golcü futbolcuya çok ciddi bir teklif sundu.

Geçtiğimiz günlerde Kazakistan'da gerçekleştirilen stat açılışına davetli olarak giden Ukraynalı futbolcu, arkadaşı olan Hakan Şükür'den Türkiye ve Fenerbahçe hakkında bilgiler aldı.

Shevchenko'nun Şükür'e, "Bir kaç teklif var ama bunların en ciddisi Fenerbahçe'nin teklifi. Türkiye'ye gitmeyi ciddi ciddi düşünüyorum. Sen ne dersin?" şeklinde sorduğu öğrenildi. Hakan Şükür'ün de olumlu tavsiyesi üzerine Ukraynalı futbolcunun büyük ölçüde Türkiye'ye geleceği ifade edildi.

Geçtiğimiz sezon bir süre eski takımı Milan'da kiralık oynayan 33 yaşındaki Shevchenko, sezon sonunda tekrar Londra temsilcisine geri dönmüştü. Bonservisi hala Chelsea'nin elinde olan Shevchenko'nun, kendine bir takım bulması halinde ücretsiz olarak bırakılacağı öğrenildi.

Öte yandan golcü futbolcunun İngiltere'deki yıllık kazancı 7 milyon Euro. Fenerbahçe yönetimi, yıldız oyuncuyu ikna edebilmek için bu miktara yakın bir ücret teklif etti.

HAKAN ŞÜKÜR DE DOĞRULADI!

Bu arada geçtiğimiz günlerde Shevchenko ile birlikte Kazakistan'daki stat açılışına katılan Hakan Şükür, Ukraynalı futbolcunun kendisinden Türkiye hakkında bilgi aldığını söyledi.

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programına telefonla bağlanan milli futbolcu, Shevchenko'nun Türkiye'deki ortam ve özellikle Fenerbahçe'nin durumu ile ilgili bilgi aldığını, golcü futbolcunun menajerinin de Türkiye'deki kulüp bütçeleri hakkında soru sorduğunu söyledi.

öfff adam 33 yaşında yıldız olsa nolur illa yıldız alıcaklarya yaşı farketmez hadi 3 sene önce lsaydık 30 yaşındayken neyse derdimde o adam şimdi kondisyondanda düşmüştür

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Kararsız kaldım bak şimdi acaba iyimi olur kötümü çünkü yaşı itibariyle form yaşını geçmiş sayılır ama kalitesi vede tecrübesi var nötr gibi

Prada

Bahsettiğiniz adam Shevchenko beyler. Herşeyden önce bi ismi var vizyonu var kalitesi var. Bana görede 36 yaşına kadar üst düzey futbol oynar. Kendisine bu kadar özen gösteren sayılı futbolcu vardır.

Bu beğenmediğiniz adama 31 yaşındayken Chelsea 31 milyon Sterlin bonservis bedeli ödedi. Ve yıllığı 7 milyon euro hala. Ve kariyerinde Italya gibi defansif futbol oynanan bir ülkede muhteşem işler yaptı. Turkiyenin en sağlam golcüsünün hala 3 gömlek üzerindedir. Alınabilir mi kolay değil ama alınırsa çok büyük iş başarır Fenerbahçe :wink1:

Prada demiş ki:
Bahsettiğiniz adam Shevchenko beyler. Herşeyden önce bi ismi var vizyonu var kalitesi var. Bana görede 36 yaşına kadar üst düzey futbol oynar. Kendisine bu kadar özen gösteren sayılı futbolcu vardır.

Bu beğenmediğiniz adama 31 yaşındayken Chelsea 31 milyon Sterlin bonservis bedeli ödedi. Ve yıllığı 7 milyon euro hala. Ve kariyerinde Italya gibi defansif futbol oynanan bir ülkede muhteşem işler yaptı. Turkiyenin en sağlam golcüsünün hala 3 gömlek üzerindedir. Alınabilir mi kolay değil ama alınırsa çok büyük iş başarır Fenerbahçe :wink1:
Sonuçta öyle ama gençlerinde önü açılmalı yani bu adama para verildimi o paranın dönüşü olmaz sadece gol asist filan olur 24 yaşındaki adamı alıp 27 sinde filan satsan fenamı olur klübe para girer en azından türk oyunculara önem gösterilse milli takımada yararı olur

Kemalist demiş ki:
şaban doğruladıysa kesin gelir.
:D :D

Haber başlığına bakarsak Sheva Fenerbahçe'de gibi.
Ama alakası yok sadece Türkiye hakkında bilgi almış.
Belkide tatil için aldı.
Medya ne yapacağını şaşırdı...!

Yukarı Alt