Hercules'te oynayan arkadaşlara soralım ilk başta . Her Türk bir diğerine olmak üzere ortada dolaşmayan laf yok . Hain , şerefsiz , kürt , pkk , gay vs birçok laf.
Poyraz_'dan , Ataturk_Eri'nden , Das_Gute'den , Lollitta'dan başlayalım... Bunlar ´´AY_YILDIZ´´ guildinin kurucuları. Adı üstünde ; Ay ve Yıldız. Yani temsili Türk Bayrağı. ´´Ataturk_Eri´´ yani Atatürk'ün izinden giden , Atatürk'ün askeri. Peki nasıl oluyorda çok rahat bi şekilde küfredip iftira atabiliyorlar ? Hiç görmedikleri bi kıza 3 günde aşık olup 4. gün benimle evlenirmisin diyip , hâlâ ortada resim bile yokken nasıl çıkıpta bu ´´gay´´ diyorlar ? Poyraz milyon tane global attı _PolgarA_ için. Seni seviyorum , sen bitanesin , beni bırakma. Kız olduğunu biliyordu Pol'ün. Ki Pol'ü gerçek hayatta gören 5 insan var o server'da. Peki pvp'de kafasına tek yiyince ´´Pol gay ben onu msn'de cam açınca gördüm´´diyen bi insana nasıl inanılıyor? Benim msn'im en fazla 3 kişide var o oyun dahilindeki arkadaşlarım arasında. Lelldorin çalınırken ağlamış o sıradada resmi çekilmiş . Char için ağlanacak yaş 15 tir. İnanın 15 geçeli çok oldu bizden.
Hadi onları geçelim. Ya siz bi insanın tercihleriyle , uyruğuyla , diliyle nasıl dalga geçersiniz? Gay'de oynar Kürt'te oynar Alman'da oynar size NE ? Pvp'de kesilirsiniz ; Aaa işte adam Türk kesti hurraaaa 8-9 kişi dalarsınız sonrada Noob dersiniz. Job war yapılır ölürsünüz Ah işte adam Türk'leri kesti 3 kişiye 14 kişi dalar yine noob dersiniz. SiLene_ , AmedLee gider Yarkan , Shaitan keser siz YİNE noob dersiniz. Grata'yı kapıda 12 kişi yatıramazsınız 10 dk sonra ölür yine Noob dersiniz. Ya siz kimsiniz ? Nesiniz ?
Ben sizden milliyetçi , sizden daha çok Atatürk'çü sizden daha iyi Müslümanım. Çünkü ben her 3 cümleden birinde bunları kullanıp isimlerini bayağılaştırmıyorum. Ben o isimleri sıfatları YERİ GELİNCE kullanıp yüceltiyorum.
Oyunun başından sonuna kadar kız kardeşim we ben oynadık. Etmediğiniz laf kalmadı. Ne geçti elinize ? Zaten char satıldı ben başka bi serverda ´´Türk´´ olduğum bilinmeden oynuyorum yanımdaki 4 arkadaşımla. Bizler sizin gibiler yüzünden Türküz diyemiyoruz . 10k pls diyen siz , isu'yu lord'u shaitan'ı başkası kesince noob diyen siz , birine pvp'de yenilince 10 kişi gidip kesen sizken biz nasıl Türküz diyelim ?
Her server da var sizlerden ve Her server'da Türk'ler aşağılanıyor sayenizde. kral_aytac gibi 14 yaşındaki çocukla 24-25 yaşlarında ayda 1 kez ewden dışarı adım atmayan Poyraz_ gibiler , kısacası oyunu ´´Hayat - Memat´´meselesi haline getiren oyunda watanı kurtarmaya çalışan sizler oldukça , bu oyunda Türklere rahat YOK.
Hainlik nedir peki?
Bu bir oyun diyerek pvp yapan , unique kovalayan , jobwar'lara Guild war'lara katılanlarmı yoksa ´´Sadece sizin guildinizden bir Türk´´ bişey başardığında sewinen geri kalanlar Türk , Kürt , Alman , Yahudi vs olanlara laf atıp noob vs diyerek oyunda vatanı kurtarmaya çalışanlarmı ?
Grata , AmedLee , Lancelot ve daha bir çoğu sizin gibiler yüzünden benliğinden wazgeçti. Dışarı çıkıp bi hava alın beyler. Dışarda bi hayat var ve bu oyun o hayatın binde birini kapsıyorsa bile sizde yanlış bişeyler vardır . Başınızı ellerinizin arasına alıp bi düşünün. Madem müslümansınız Yaratılanı seveceksiniz yaratılandan ötürü! Madem Milliyetçisiniz , Milletinizi seveceksiniz ! Madem Atatürk'ün erisiniz , Ayrımcılık Yapmayacaksınız!
Madem insansınız , Oyuna Oyun olarak bakacaksınız !

Oyunda geçen kargaşaları,küfürleşmeleri,o serverin huzurunu bozanları vb. konuları lütfen sitemize yansıtmayalım arkadaşlar :roll:

Madem burda başlık açıyorlar ´´içimizdeki hainler´´ diye , önce hain kelimesinin anlamını öğrensinler.

Konu GüzeL Başlık Güzel.. İnan İçimden O kadar Çok Şey YAzmak Geliyorki.. Ama Bu Sefer İçimden Geçen Şeyleri Yazmıycam Çünkü Çoğunu Sen Yazmışsın:) Ne Yapsak PKK'ız Ne Yapsak Noob'uz !.. Bi TürLü Faydalanamadık.. Gerçi Başkaların Gözüne Girmek İçin Oynamıyordum Ben O Oyunu.. Evet Bi Ara Bende Onlar Gibiydim Onlar Gibi Davranıyordum.. Her Laflarına KarşıLık Veriyordum.. Ama Sonrada Susma Hakkımı Kullanıp Sadece Oyunumu Oynadığımda.. Barışma Oldu! Ve Artık Laflaşmalar Olmadı.. Gerçi Charı Sattım Artık.. Sattığım Kişide Hala Bana Bazı Şahıslar Tarafından Küfür geLiyor Diyor Ama.. Oda Pek Umursamıyor. Bence En iyisinide Yapıyor.

Ben Size Yİne biLindik Bi Laf Diyicem! İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!

Bırakın Ürüsünler Sizlerde YÜRÜYÜN! :wink1:

http://www.dagdanbaglaniyorum.net :)

Ben öyleleri yüzünden bıraktım işte server'ı. Bıktım artık. Daha çok yabancının olacağı bi server aradım ama heryerdeyiz :D

En azından kimseye çatmıyorum çatılmıyorum pvp yapmıyorum job yapmıyorum ... 90a kadar gider sonra bakınırım. Yoksa burdada rahat vermeyecekler. Yine de şükür. Aynı zamanda utanç kaynağı tabi ama burda AY_YILDIZ yok.
Sewinelimmi üzülelimmi yoksa adına layık olamadığı için kınayalımmı siz düşünün.

Sen Bildiğini Yap :wink1: En iyiside Senin Gibi Takılmaktır.. Umarım Yeni Serverde Aradığın HUZURU EĞLENCEYİ Bulursun:wink1: Bol Şans Bol Sunları Kolay Gelsin.. Seni Özliycem :)

maeglin demiş ki:
Madem müslümansınız Yaratılanı seveceksiniz yaratılandan ötürü! Madem Milliyetçisiniz , Milletinizi seveceksiniz ! Madem Atatürk'ün erisiniz , Ayrımcılık Yapmayacaksınız!
Madem insansınız , Oyuna Oyun olarak bakacaksınız !
peki, şöyle konuşayım biri gelsin Anana Milletine değerlerine küfür etsin sen ne yaparsın Allahının aşkına söyle?

bunu bil küfür etmem demiyorum ama bak bunuda bil hiç bir zaman ilk küfür eden ben olmadım hiçbizaman

ya yeter Türkleri yerdiğiniz ayıp diye bişi var 5k plzci biziz demi hep ılk kufur eden bızız demı?

5k plz ben oyuna ılk basladıgımdada ettıysem Allah belamı versin ne bıcım ıftıra atıyosunuz sız ya cok kolay kınıyabılıyosunuz bos yere we amedlee ye geleyım sen bızım arkasımıızn charını soydun mu soymadın mı Janysary_Tr??

soymadım de burada ??

bumudur yani Turkler oyle Turkler boyle dıyosunuz o 5 k plz cıler durduk yere kufur edenler 13-14 yasında cocuklar bundan haberınız wardır yada ınsallah dusunuyorsunuzdur

inanın bana geçen taxi yaptım No-Turk yazdım bılıyormusun

adamlar 13-14 yasında cocuk gelıo abı 300k war 1 saat olurmu dıyor olmaz dıyorum kufur edıyor
bunu yapan yetıskın olamaz Turkten saymıcaksın cocuk dıceksın bunlara sadece nedır bu bıze yuklendıgınız ne alıp weremedıgınız vaR???

mavi demiş ki:
ya yeter Türkleri yerdiğiniz ayıp diye bişi var 5k plzci biziz demi hep ılk kufur eden bızız demı?

5k plz ben oyuna ılk basladıgımdada ettıysem Allah belamı versin ne bıcım ıftıra atıyosunuz sız ya cok kolay kınıyabılıyosunuz bos yere we amedlee ye geleyım sen bızım arkasımıızn charını soydun mu soymadın mı Janysary_Tr??

soymadım de burada ??

bumudur yani Turkler oyle Turkler boyle dıyosunuz o 5 k plz cıler durduk yere kufur edenler 13-14 yasında cocuklar bundan haberınız wardır yada ınsallah dusunuyorsunuzdur

inanın bana geçen taxi yaptım No-Turk yazdım bılıyormusun

adamlar 13-14 yasında cocuk gelıo abı 300k war 1 saat olurmu dıyor olmaz dıyorum kufur edıyor
bunu yapan yetıskın olamaz Turkten saymıcaksın cocuk dıceksın bunlara sadece nedır bu bıze yuklendıgınız ne alıp weremedıgınız vaR???
senle bi alıp veremedikleri yok da senin canın sıkılmış herhalde. Konulara arka arkaya yazılar yazdığına göre. :)
Kendi kendine cevap mı veriyosun anlamadım ki :twisted:

hızımı alamadım da.. ayıp oluyor burada ayyıldızın hepsı kufur etmez + bayanlar var poyraz abı kesınlıkle kufuru yasaklamıstır .. ve globalden kufur edılmısse daha onceden onlardan eden olmustur emın olun^^

mavi demiş ki:
hızımı alamadım da.. ayıp oluyor burada ayyıldızın hepsı kufur etmez + bayanlar var poyraz abı kesınlıkle kufuru yasaklamıstır .. ve globalden kufur edılmısse daha onceden onlardan eden olmustur emın olun^^
tabi tabi. bu da guildinizin kalitesini gösteriyor zaten. Küfüre küfürle karşılık vermek acizlerin, çoluk çocuk işi.Sen şuna küfürsüz kendimizi ifade edemiyoruz desene kısaca, biz de anlayalım guildinizi. :popcorn:

ne alakası var adam etsin sen öyle dur olurmu ve bak daha önemlisi biz küfür etmekten yana olmadık küfür etmeden karşımızdakini yerine oturtmaya çalıştık eger cok kufur gelıyorsa ve susmuyorsa elden bısı gelmez zaten.. ve senın charın adı neydı?

süper yazmışın :wink1: benliğinden vazgeçenlerden birini tanıyorum daha bugune kadar bir kazığını bile görmedim hatta oyunda en güvendiklerim arasında :wink1:

Mavi Kimsin Bilmiyorum Ama. Şunu Diyim Sana, Anama Bacıma Küfür Ediliyorsun Diyorsunuz Demi.. Sizin ALLAHA Ettiniğiniz Küfürler Ne Olucak ? Sizde Ne var Biliyormusun? Dininizden Önce Milliyetçiliğiniz Gelir. Ve Bende Bu Tip İnsanlardan Nefret EDERİM!. Hep vatan Hep Türkler Hep Bilmem Asarız keseriz Tiplemesi.. Bugun Sorsam Hepinize vatanınız İçin Ne Yaptınız Tıkanıp Kalırsınız.. Klaviye Başında Otururak,Oyun Oynuyarak,Küfür Ederek,Kütleri PKK Görerek,ALLAHA Küfür Ederek Vatan Korunmaz! Vatanı Çok Seviyorsanız.. herşey Vatan İçin Diyorsanız.. Buyrun Pkk dağda Gidin Onlarla Hesabınızı GÖRÜN Bizlerle Deil! Neyse Konuyu Uzatmak İstemiyorum..

Eyw.

düzgün konuş lan adam gibi konuş burada ben hayatım boyunca Allahıma dinime küfür ettiysem ettirdiyse Allah benim belamı versin iftira atmakla kalıyorsun
it!

kımse bana burda allaha kufur edıyorsun dıyemez eger buraya ss koymassan allah senın belanı wersın!!! yonetıcıler ıftıraya karsı cıkarmısınız ss alk kanıt goster bak beni tasırma burada bu noktada dur yyeter lan!

mavi demiş ki:
düzgün konuş lan adam gibi konuş burada ben hayatım boyunca Allahıma dinime küfür ettiysem ettirdiyse Allah benim belamı versin iftira atmakla kalıyorsun
it!

kımse bana burda allaha kufur edıyorsun dıyemez eger buraya ss koymassan allah senın belanı wersın!!! yonetıcıler ıftıraya karsı cıkarmısınız ss alk kanıt goster bak beni tasırma burada bu noktada dur yyeter lan!

Benim Verdiğim Tepkiye Bak Bide Kendinin Verdiği Tepki Bak! LAN ? Ne Ayaksın Sen? LAN! Ne ?

+

Ben Sizin Diyorum! Senin Demiyorum Okuman Yazman Yokmu? Ss'ler Sitede Mevcuttur! Koruduğun Adamlar ALLAHA Küfür Etmiştir! Seninde Kalkıp Burda Artistlik Etmenin Bi Anlamı YOK!
Düzgün Konuşmayı Öğren Öyle Gel! Zoruna Gitmesin.. Gidersede CVP Yazma :wink1:

mavi demiş ki:
it!

Sen bu kadar adamsın + guildininde senden farkı yok . Vatan , millet , din , iman diyosunuz ama laftasınız. Diyecek lafım yok. Bu konuya böyle büyük tepki veriyorsan ucu sana da dokunmuş herhalde

mavi demiş ki:
kardeş bi kısı kufur ettı dıye guılde atmıcaksın kac kısı attıysa guıdı yargılamıcaksın bıde Turkum dıye ovunuyosun ayıp günah be :thumbsup:
Bi kişi demedimki. AY_YILDIZ'ın tamamı böyle. Atatürk_eri poyraz lollitta we şu an aklıma gelmeyen dier üyeler + bunun Türk'lükle değil kapasiteyle alakası war. :coffee:

Yukarı Alt