Hayta35

Bilgiliyim
1-saymakla bitmez mesela kazımı oynatması
2-serkan kurtuluşu oynatması mahalle maçlarında bile oynatmam.
3-misimoviç ve elanoyu bitirmesi
4-tekrar galatasarayın başına geçmesi
5-futbolcuları farklı mevkilerde oynatmaya çalışması, yanlış oyuncu değişiklikleri..
6-kendini hoca sanması
7-büyük takımları kaldıramaması
8-teknik direktorum diye ortalikta gezinmesi
9-misimovic ve elanoyu kaybetmesi
10-hangisini söyleyelim yaptığı doğru bişey yokki

Hayta35 in yaptığı yanlışlar: cicioe2
1. Maddelere ''saymakla bitmez'' diye bir saçmalıkla başlaması. (Ortada maddeler halinde bir anlatım/yazım varsa ''saymakla bitmez''i maddelere başlamadan önce yazmalısın.)
2. 3. ve 9. maddelerin aynı olması. (Sadece konu açmak için yazı yazınca böyle oluyor genelde)
3. 6. ve 8. maddelerde tek yanlış Hagi'deymiş gibi yazması. (Futbolu bir bir bilgisayar oyunu gibi düşünme . Takımın başına geçen kişi illa maç kazandırıcak diye birşey yok. Futbolcuların performansınıda düşün.)
4. 10. madde ile futboldan anlamadığın halde niçin bu tür yorumlar yapma gereği duyduğunu kavramaya çalışıyorum.

Tamam Hagi müthiş bir teknik direktor olmayabilir ama bu tür basit yorumları hakketmeyecek kadarda kaliteli birisi.

Bence Hagi'nin yaptığı 2 yanlış var; Zapatayı alması ve pafdan oyuncu oynatmaması.

Ben şahsen Kazım'ın kendini toparlayabileceğini düşünüyorum. Çünkü artık şu saatten sonra Kazım'ı kötülemenin anlamı yok. Daha kredisi var. Hiç yoktan mücadele ediyor.

Hagi sevdiğimiz bir futbolcuydu.Galatasarayın efsanelerinden fakat T.D. olarak aynı başarıyı yakalayamadı.Taraftarın kendisinden daha fazla soğumasını beklemeden istifa etmeli.

Inception demiş ki:
Hagi sevdiğimiz bir futbolcuydu.Galatasarayın efsanelerinden fakat T.D. olarak aynı başarıyı yakalayamadı.Taraftarın kendisinden daha fazla soğumasını beklemeden istifa etmeli.
:thumbsup:

Hagi'nin doğrularını sayarsak vakit kaybını minimuma indirmiş oluruz.

Wax Whine demiş ki:
Caffeine demiş ki:
Hayta35 in yaptığı yanlışlar: cicioe2
(Sadece konu açmak için yazı yazınca böyle oluyor genelde)

sporx'te yapılan yorumların ilk sayfasındaki 10 madde ctrl c v eekd1

Sporx'in yaptığı yanlışlar o zaman :) . Düşüncelerim hala aynıdır.

Yukarı Alt