Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ProMaster demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Ya şuraya değinmeden edemicem. Affet extra hacım :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

ÖNCE

SONRA
Puhahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
puhahahhaa sorma hacım yaa kuzenin villasının yanında küçük bir yapı var orası inşaat malzemeler çim biçme makinaları alet edavatlar var işte oraya girdim balta aldım tahtaları kırmak için bir de eldiven giydim ki nazik kibar ellerim hasar görmesin istedim neyse etleri dizerken eldiveni çıkarttım attım yere bir ara ne olduysa sen git minik bir ateş parçası yere düş eldiveni tutuştur köftelerle ilgileniyorum ateşim deli gibi köfteler yanacak söndürün şu eldiveni diyorum ahahaha ayakla basıyoruz falan yarısı anında yandı yaa zuahahah deli yakalamışsın bro tapıyorum sana yaaaaaaaaaaaaaaa :buddha: :santa: :lol: nese: makara: :twisted:

Okan abi öldürtücen kendini he :lol:
Sonra tv den görcez haberlerinizi mangalı yakamadılar kor olmadan köfte koydular gazdan zehirlendiler diye :lol:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Xanthos demiş ki:
Ya şuraya değinmeden edemicem. Affet extra hacım :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

ÖNCE

SONRA

Ahahaha bende buna takıldım aynı şekil ayarlayacaktım da iyiki yorumlara bakıyorum yazacağım mesaj gönderilmiş :mrgreen:

PS : Afiyet bal şeker olsun, canlı etlerle de görmek isterizz :twisted: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
off su kahvaltiyi dunyada hicbiseye degismem valla , afiyet olsun bro :muck:

çok ty bro walla o fotoların birisinde tabağım gözüküyor zati sucuklu köy yumurtalı off güzeldi beee :starving: :beer:

extraloob demiş ki:
Espio demiş ki:

çok ty bro walla o fotoların birisinde tabağım gözüküyor zati sucuklu köy yumurtalı off güzeldi beee :starving: :beer:
sen bi bizim eve gel gör o zaman kahvaltıyı :P
köy kahvaltısı yaptırcam sana. yere kuracam sofrayı sana inat.Bakalım bağdaş kurup oturabilcen mi :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
extraloob demiş ki:
Espio demiş ki:

sen bi bizim eve gel gör o zaman kahvaltıyı :P
köy kahvaltısı yaptırcam sana. yere kuracam sofrayı sana inat.Bakalım bağdaş kurup oturabilcen mi :mrgreen:

bro yazın geliyorum walla köy kahvaltısı istiyorummm :starving:

yere oturamıyorum bro hiç deneme ıgh imkanı ve mümkünatı yok makara: nese:

Et deyince bir farklı düşünceye kapılmıştım ama konuya girince ayıktım duruma :P

Mevsimi geldi artık party zamanıdır , mangalda bu zamanların vazgeçilmezidir. ^^

Ps. Eses'ê gelin sizleri şelale parka götüreyim . Akşam muhteşem bir atmosfer oluyor şehir ayakların altında . Extra mangalı hazırlarken bizde şehre karşı kadehleri tokuştururuz :lol:

Pro

rank8
hmzsnmz demiş ki:
Et deyince bir farklı düşünceye kapılmıştım ama konuya girince ayıktım duruma :P

Mevsimi geldi artık party zamanıdır , mangalda bu zamanların vazgeçilmezidir. ^^

Ps. Eses'ê gelin sizleri şelale parka götüreyim . Akşam muhteşem bir atmosfer oluyor şehir ayakların altında . Extra mangalı hazırlarken bizde şehre karşı kadehleri tokuştururuz :lol:
Keske Hacim Keske pray:

Harbi isterdim sole exl ailesi olarak ama mumkunati yok benim turkiyeye gelmemmin ondan bos hayallere kapilmayayim daral: :!!&%&!

Yukarı Alt