Prada demiş ki:
Hahaha eğer sizi bir adım öne geçirecek şeylere sahip değilseniz sakın kalkışmayın. Ben evden ayrılırken önümde 3 ajansın sözleşmesi duruyordu. Alt yapım sağlamdı. Benimki evden kaçmaktan daha çok ailemin karşı çıktığı şeylere , bu hayatın benim hayatım olduğunu göstererek o evden o şehirden ayrılmaktı.

Geri döndüğümde ailem keşke gitmeseydin demiyor , iyiki gitmişsin diyor. Bunu sorularda cevaplamamın nedenide buydu size. Sonucta hepiniz pırıl pırıl genclersiniz önünüzde uzun genclik yıllarınız var en iyi şekilde değerlendirmeye bakın.

bir yeteneğiniz varsa alt yapınızı oluşturabiliyorsanız gerekirse ailenizi karşınıza alın ama gidin üzerine bunun. Ileride keşke dememek için yapın bunu. Aileleler artık daha anlayışlı bu konuda ailenizi ikna etmek için herşeyi yapın.
+9999999 benimde futbol yeteneğim var inanmayanlar olabilir ama gerçekten üst düzeyde bir tekniğim var ama Allah bana üniversite kapısını açtı hayırlısı öyledir inşallah benim futbola atılacağım bir mekan bir yerde yoktu çürüdü gitti bu genç yetenek :D gerçi 18 yaşındayım :lol: :dance: hakkımızda en hayırlısı olsun demek lazım...

Yukarı Alt