Prada

Hahaha eğer sizi bir adım öne geçirecek şeylere sahip değilseniz sakın kalkışmayın. Ben evden ayrılırken önümde 3 ajansın sözleşmesi duruyordu. Alt yapım sağlamdı. Benimki evden kaçmaktan daha çok ailemin karşı çıktığı şeylere , bu hayatın benim hayatım olduğunu göstererek o evden o şehirden ayrılmaktı.

Geri döndüğümde ailem keşke gitmeseydin demiyor , iyiki gitmişsin diyor. Bunu sorularda cevaplamamın nedenide buydu size. Sonucta hepiniz pırıl pırıl genclersiniz önünüzde uzun genclik yıllarınız var en iyi şekilde değerlendirmeye bakın.

bir yeteneğiniz varsa alt yapınızı oluşturabiliyorsanız gerekirse ailenizi karşınıza alın ama gidin üzerine bunun. Ileride keşke dememek için yapın bunu. Aileleler artık daha anlayışlı bu konuda ailenizi ikna etmek için herşeyi yapın.

Advance

Prada kaçmış şimdi site playboyu olmuş hadi bizde evden kaçalım gibi düşünmeyin ^^

en merak ettiğim kişilerden biriydi 1 nesil sözlük yazarlığına başvurmadan önce oranın yazım uslubunu ekşi sözlük havasını onun sayesinde öğrenmiştim ve tamam ben burdan başlıyorum demiştim o zamanlar
tüm exldeki büyüklerimiz çok kıymetli insanlar prada'da onlardan biri :kalp:
küper olması lazımdı ilk nicki =)

FeNaCoRe demiş ki:
Güzel Olmuş. Birbirimizi tanıyoruz. Ailevi bi Hava Geldi Foruma :wink1:
Zaten öyle değilmiydi.Exl ailesine katıldığımdan beri hiç kendimi dışardanmış gibi görmedim,herkes sıcakkanlı,cana yakın.2 yıldır exl ailesindenim mutluyum,gururluyum :santa:

Bu arada magazin ekibimizi tebrik ediyorum,çok güzel çalışmalara imza atıyorlar.Başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar.

Çok güzel röpörtaj ama bence konuşmaları biraz daha renklendirseniz daha da can alıcı olur genede çok güzel...

Yukarı Alt