arkadaşlar hadisenin çek cumhuriyeti maçında okudugu istiklal marşına ne diyorsunuz.

Youtube den açtım dinledim ağzını burnunu kırasım geldi oldu olacak rap tarzı söyleseydi.

ülkemi bayrağimi seven biri olarak hadisenin h sini dinlememeye karar verdim böyle boş beyinli insanlar bizi temsil ediyor birde. yazık cok yazık

linki burada :
http://www.youtube.com/watch?v=-qfARV5pRJM

Dili döndüğü kadarıyla söylemiş. istiklal marşınında söylenme şekli var. Bence normal bişey bukadar abartılmayı hakeden bişey söz konusu değil.

dil döndüğü kadarda magazin programlarında maşallah şakır şakır sohbet ediyor.
dil dönmesi ile alakası yok istiklal marşının ruhunu önemini idrak edememiş sanırım.

videoda sabri sarı oğlu hafiften güler gibi geldi bu durum karşısında yada ben yanlış gördüm gülünecek bir durum öyleysede cok görmemek lazım.

Abartmaya gerek yok bence. Pek bi absürtlük de göremedim orada . Ayrıca hiç diğer ülke marşlarını dinlememişiniz kanımca.
[ Bkz. Nba maçlarından önce abd ve kanada marşının okunuşu. ]

ozaman bir dahaki sefere ceza okusun ardından ibrahim tatlıses.
olurmu böyle birşey :)

Mojito

Sabri gülüyodu ya :) bence yani istiklal marşını snaki uzun hava gibi okudu yinede olsun canım okunsun yeter :)

Türkiye'de yetişmeyen birisinin İstiklâl Marşı'nı bu şekilde okuması bence çok normal.Belki ömründe ilk defa okudu.Yurtdışında okuduğu okulda öyle bir uygulama olmadığı için ve de marşımızın nasıl yazıldığını,neye hitaben oluştuğunu öğretmedikleri,içine işletmedikleri için yadırgamadım açıkcası.Yetişme tarzından ileri geliyor.

Pazartesi ve Cuma günleri İstiklâl Marşı okumayı işkence olarak gören sözde gençliğimiz, umarım şimdi biraz daha iyi anlarlar,haftada 2 kere okumak bile ne kadar faydalıymış diye düşünürler.

Xanthos demiş ki:
Türkiye'de yetişmeyen birisinin İstiklâl Marşı'nı bu şekilde okuması bence çok normal.Belki ömründe ilk defa okudu.Yurtdışında okuduğu okulda öyle bir uygulama olmadığı için ve de marşımızın nasıl yazıldığını,neye hitaben oluştuğunu öğretmedikleri,içine işletmedikleri için yadırgamadım açıkcası.Yetişme tarzından ileri geliyor.

Pazartesi ve Cuma günleri İstiklâl Marşı okumayı işkence olarak gören sözde gençliğimiz, umarım şimdi biraz daha iyi anlarlar,haftada 2 kere okumak bile ne kadar faydalıymış diye düşünürler.
O zaman hiç okumasaymış daha iyiymiş yani. :thumbsup:

Kesinlikle berbat okudu. Şarkı gibi okudu. Hiç içten okumadı. Ayrıyetten bu kadın tam türk değil. Galiba Belçika doğumluydu yanlış hatırlamıosam

Yukarı Alt