SarkoLata demiş ki:
- Resim Silinmiş.
:wink1: 8.sınf
Kimse sana en zekisin diye ödül vermeyecek bunu biliyorsundur zaten ama daha ilk yazılılar girilmiş fakat performanslar filan hemen girmişler ilginç değil :popcorn:

Ps:Firebugdan yapmam 5 dk yı almaz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Kimse sana en zekisin diye ödül vermeyecek bunu biliyorsundur zaten ama daha ilk yazılılar girilmiş fakat performanslar filan hemen girmişler ilginç değil
Farkındaysan ben en zeki ödülü almak için koymadım notları :wink1: Konun içeriği bunu gerektiriyor :wink1:
Advance demiş ki:
MetoveR demiş ki:
Bu Arada Sen Niye Din Dersinden Muafsın?
Bazı kişiler dini nedeniyle muaf olabiliyorlar :wink1:

Quater demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
- Resim Silinmiş.
:wink1: 8.sınf
Kimse sana en zekisin diye ödül vermeyecek bunu biliyorsundur zaten ama daha ilk yazılılar girilmiş fakat performanslar filan hemen girmişler ilginç değil :popcorn:

Ps:Firebugdan yapmam 5 dk yı almaz
proje ödevi tek ders den verilir :dance:

utandım şimdi :oops:

- Resim Silinmiş.

din e hiç bakmayın hocanın yuzunden oyle geldı hocayla aramız gergınde xD

lise 1

Gameworld

Bilgiliyim
Karne kesinleşti 1 puanla takdir gidiyor heralde ama sürprizde olabilir belki 11.Sınıf 8)
- Resim Silinmiş.

FruitFly demiş ki:
Okula pek önem vermiyorum :P

Bknz:Hep takdir almışımdır ama hiçbir zaman sınıfımda favori olmama rağmen okulun SBS derecesinde yerimi hep korumuşumdur 472 - 458 :lol:

Bu cümleyi bana açıklayıverin lütfen . Eleman çok zeki olduğunu sanıyor da saçmalıyor ya da ben yazdıklarını , söylediklerini , anlayamayacak derecedeyim .

+AvriL demiş ki:
FruitFly demiş ki:
Okula pek önem vermiyorum :P

Bknz:Hep takdir almışımdır ama hiçbir zaman sınıfımda favori olmama rağmen okulun SBS derecesinde yerimi hep korumuşumdur 472 - 458 :lol:

Bu cümleyi bana açıklayıverin lütfen . Eleman çok zeki olduğunu sanıyor da saçmalıyor ya da ben yazdıklarını , söylediklerini , anlayamayacak derecedeyim .
:mrgreen:

Yukarı Alt