1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Haddini Bil Ercan Saatçi!

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. Lenneth

  Lenneth rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  20.440
  Beğenilen Mesajlar:
  13
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Tekstil
  Şehir:
  İstanbul
  Türkiye'nin en büyük gazetelerinden biri olan Hürriyet'in Spor Koordinatörlüğü görevine getirilen Ercan Saatçi ile sanatçı Metin Özülkü arasında yaşanan diyaloglar gündeme bomba gibi düştü.

  Ezeli rakibimiz, ezeli dostumuz Fenerbahçe'nin resmi yayın organı Fenerbahçe TV'de yayınlanan programda 'eski sanatçı, yeni spor adamı' Ercan Saatçi'yi konuk eden Metin Özülkü, programın akışında sözü Fenerbahçe ile oynadığımız derbi maça getirdi.

  Banttan yayınlanacak olan programın çekimleri sırasında Ercan Saatçi'nin Fenerbahçe'nin takımımızı yendiği karşılaşmaya atıfta bulunarak ettiği küfürlere Metin Özülkü de karşılık verdi.

  Programı yapan personelin bile şok olduğu bu sözler karşısında Ercan Saatçi, pişkin ve alaylı bir şekilde "Bu söylediklerimiz aslında küfür değil" diyerek durumu toparlamaya çalışıyor.

  Yaşanan bu yüz kızartıcı durumun ardından Özülkü ve Saatçi, kameraman ve yapımcıya dönerek, "Bunları keseceğiz değil mi? Neticede bizi izleyecek bayanlar da olabilir küfür olmasın" ifadelerini kullanmasıyla çekimler yeniden başlıyor.

  Webaslan.com olarak, Türk basının amiral gemisi olduğunu her fırsatta kamuoyuna duyurmaktan geri kalmayan Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'ü basında tarafsızlık, objektiflik ve her şeyden önemlisi genel ahlak kurallarını göz önüne alarak göreve davet ediyoruz ve soruyoruz;

  Ercan Saatçi yaşanan bu olaylardan ve ettiği hakaretlerden sonra Hürriyet Gazetesi'nin Spor Servisi'ni nasıl koordine edecek, hangi ahlak ve saygı kavramlarını göz önüne alarak insanlara yön vermeye, fikir vermeye ve tarafsız olmaya çalışacak?

  Bir köşenin sahibi olmanın ne kadar meşakatli yollardan geçtiğini bilen siz, Ertuğrul Özkök; Ercan Saatçi'ye Hürriyet Gazetesi'nin sınırları içerisinde hala yer verecek misiniz? Biz, sizi bekliyoruz; biz, sizin basın ve ahlak karşısındaki sınavınızdan yüzünüz akıyla çıkıp çıkmayacağınızı merak ediyoruz.

  Bir sözümüz de Fenerbahçe Spor Kulübü'ne... 'Sanatçı' kimliğine bir yana bırakarak, rantın peşinden koşan Metin Özülkü, yaşanan bu olaylardan sonra hala resmi yayın organınız Fenerbahçe TV'de görev yapacak mı? Şayet yapacaksa hangi sorumluluk duygusu, hangi ahlak anlayışı çerçevesinde yayınlarını gerçekleştirecek. 100 yılı aşkın bir zamandır rekabet ve dostluk halinde olduğumuz Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bir daha dönmemek üzere Metin Özülkü'yü 'o masum' ekrana çıkarmamasını temenni ediyoruz.

  Kaynak: Webaslan.com
   
 2. Prada

  Prada  

  Kayıt:
  31 Aralık 2007
  Mesajlar:
  7.342
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Playboy
  Şehir:
  St Etienne  NEyini büyütüyorsunuz ki.. Adamlar kendi arasında konusmuş bunu keselim demişler.. Çapsızın biride sızdırmış.. Ben daha ağırlaırnı konuşuyorum son derece normal
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
 3. XER0

  XER0  

  Kayıt:
  19 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  10.178
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.