Resimler fake en fazla 999.999.999 alabilir üstüne.Bu arada avril ben St belki hatırlarsın yakında döncem pacific:)

lol12 demiş ki:
Resimler fake en fazla 999.999.999 alabilir üstüne.Bu arada avril ben St belki hatırlarsın yakında döncem pacific:)
gel bekleriz:D actım rogue gidiyoruz bakalım eskilerden pek fazla kimse kalmadı sıkıyor pasific:D

_AvRiL_ demiş ki:
lol12 demiş ki:
gel bekleriz:D actım rogue gidiyoruz bakalım eskilerden pek fazla kimse kalmadı sıkıyor pasific:D
sen kızmısın kızsan öm atarmısın sana bişeler sorucam forumda yeniyimde

G1rL demiş ki:
_AvRiL_ demiş ki:
lol12 demiş ki:
sen kızmısın kızsan öm atarmısın sana bişeler sorucam forumda yeniyimde
at bacım hepimiz bu yolun yolcusuyuz

KONUYU BURDA KAPATAYIM ;

Bu char ın Sahibi yani eu nun Sahibi - Tibet ' teki Toilet adlı char'dır. Ve tibet te bu itemlerin kimin caldıgınıda biliyor. Soul Blood un itemleri. İsteyen Tibet e girip Soul Blood un Global lerine bakabilir paso Global atıyo cünkü Toilet bu adamın kankasıydı. Kankalık bitince Toilet bunu hackliyore :lol: iş bitiyore Wink

tibet orası o +9 tibetin en qüclü adamı OxIox böle ismi wardı tam hatırlamıyorum benimde orada charless die charım wardı allahtan satmışım :mrgreen: :mrgreen:

ScR0 demiş ki:
tibet orası o +9 tibetin en qüclü adamı OxIox böle ismi wardı tam hatırlamıyorum benimde orada charless die charım wardı allahtan satmışım :mrgreen: :mrgreen:
xXOAIXx ondada +9 war ama bu +9 onun değil.

işte bilmiorm ama adam full +9 du ya üstü başı sun belki onundur dedim :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
Gerçek mi ki ya..? Bazılarınızın da dediği gibi inventory'de o kadar para olamaz diye biliyorum ama... Rolling Eyes

SunShine demiş ki:
Gerçek mi ki ya..? Bazılarınızın da dediği gibi inventory'de o kadar para olamaz diye biliyorum ama... Rolling Eyes
Para hakkında bişi demiyorum Sonra polemik oluyor...

itemler gerçek :lol:

bannedddd

Buralıyım
|O²| demiş ki:
SunShine demiş ki:
Para hakkında bişi demiyorum Sonra polemik oluyor...

itemler gerçek :lol:
Hmm neyse geçmiş olsun. O zaman parada gerçektir bir yöntemi falan vardır çünkü fake olsa sadece para için resim üzerinde kimse oynamaz. Itemlar gerçekse para da gerçektir yani. Rolling Eyes

Yukarı Alt