A

Anonymous

Guest
yazık bea charları hacklenenler napsın valla onların yerinde olmak istemezdim

Pennywise demiş ki:
ya tibet ya eldorado serverı bu
olympus burası abi benim charda hacklendi bu serefsızlerın ben taa...ulan madem paraları alıonuz ıtemlerı bırakın dımı hadı ıtemlerı alıonuz para bırakın bız napacas sımdı

Nervous demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ya tibet ya eldorado serverı bu
olympus burası abi benim charda hacklendi bu serefsızlerın ben taa...ulan madem paraları alıonuz ıtemlerı bırakın dımı hadı ıtemlerı alıonuz para bırakın bız napacas sımdı
ilk ss teki Blade_77 ve 2. ss teki karasaglak ı biliyorum o yüzden eldorado yada tibet dedim :lol:

bende 2.resimde adam trace cekıoya kaba_camel varya onu daha once gordum sankı ondan olympus dedım

Nervous demiş ki:
bende 2.resimde adam trace cekıoya kaba_camel varya onu daha once gordum sankı ondan olympus dedım
mümkün olabilir o iki ismi nerden nasıl hatırlıyorum hiç bilmiom belkide ss lerde gördüm ordan önceden aklımda kaldı bilemicem,amaaaaan neyse yaw serverın biri işte :mrgreen:

Bu resimler Tibet ten 1. ci resimdeki Glavie soul blood a ait tir. ve hack lendi. Glavie yide Bizim Guild den Yani HoDRi_MeYDaN ' dan fahrenhayt adı Yusuf abi adında bi abimiz satmıstır. 2.ci resimde tibet ama item kime ait bilemiyorum . 1.ci resimden eminim.

xtollgax demiş ki:
Bu resimler Tibet ten 1. ci resimdeki Glavie soul blood a ait tir. ve hack lendi. Glavie yide Bizim Guild den Yani HoDRi_MeYDaN ' dan fahrenhayt adı Yusuf abi adında bi abimiz satmıstır. 2.ci resimde tibet ama item kime ait bilemiyorum . 1.ci resimden eminim.
biliyozda konuşuyoz :mrgreen:

Pennywise demiş ki:
xtollgax demiş ki:
Tİbet server ı suan da tehlikede whiteleo arkadasım bugun 2 kere bloke aldı şifre değiştirerek düzelti Toilet ban landı. Elinde SoSun olan lar gitti yani anlıyacagınız rev6 anasayfasında tibet serverında oynamayın diye bi uyarı war + bide video koymuslar cagenice adlı char hack len miş 153 k sp ve spyi bitirmişler video ya cekmişler. anasayfasında video mevcut.

xtollgax demiş ki:
Pennywise demiş ki:
xtollgax demiş ki:
Tİbet server ı suan da tehlikede whiteleo arkadasım bugun 2 kere bloke aldı şifre değiştirerek düzelti Toilet ban landı. Elinde SoSun olan lar gitti yani anlıyacagınız rev6 anasayfasında tibet serverında oynamayın diye bi uyarı war + bide video koymuslar cagenice adlı char hack len miş 153 k sp ve spyi bitirmişler video ya cekmişler. anasayfasında video mevcut.
tibet benim 2. serverım ama artık işim olmaz hehe :lol:

yuhhhh ya 136k sp yi atıyolar resmen yuhhh bu charın sahbinin yerinde olmak istemezdim inşallah rollback gelir...

b0rn demiş ki:
yuhhhh ya 136k sp yi atıyolar resmen yuhhh bu charın sahbinin yerinde olmak istemezdim inşallah rollback gelir...
suan venuste max lvl 55 civarı bişe rollback gelirse lvl 20- na düşer herkes bende böylece rahatla venuste başlayabilirim,lvl 80 full farmlı int charımdan vazgeçmeye razıyım yeterki rollback gelsinde eski dostlarımla venuste başlayabileyim :lol:

Yukarı Alt