1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Hacker Smacker v3.0


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  f_HackerSmackm_8b94134.png

  Programın Tanıtımı :
  HackerSmacker yazılımı, siz internet'te gezinirken bilgisayarınıza ulaşan tüm ağ trafiğini izler, bu sırada sadece tanınan ve izin verilen bağlantılara izin verir. Bu son derece güçlü internet duvarı ile bilgisayarınızı ve bilgilerinizi internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı koruyabilirsiniz. Kolay anlaşılabilir bir arayüze sahiptir.
  Internet’ten gelecek tehlikeleri önlemek için bağlantınızı izleyin, istediğiniz programları bloke edin, aktiviteleri zamana bağlayın.
  Firewall olmadan bilgisayarınız saldırganlar için açık bir kapı gibidir. Şifreleriniz, daha önce kullanığınız kredi kartları gibi son derece özel bilgileriniz tehlike altındadır. Bağlantı tipiniz nasıl olursa olsun, bilgisayarınızın internet'e bağlı kaldığı her saniye risk devam eder.
  Çoğu kullanıcı sahip olduğu anti virüs yazılımının koruma sağladığını düşünse de, bu yanlıştır. Fakat anti virüs yazılımları bilgisayarınıza yapılacak korsan ataklarına karşı güvenlik sağlamaz.

  HACKERSMACKER FİREWALL AVANTAJLARI
  # CLEAN SLATE: HackerSmacker'e özel 'Clean Slate' fonksiyonu kredi kartı vs gibi özel bilgilerinizi kullanımdan sonra sabit diskinizden tamamen siler. Silme işlemi aynı zamanda cookie'ler, history dosyaları, temp dosyaları, geçmiş URL'ler vs için de yapılır.
  # GELİŞMİŞ TAKVİM SEÇENEKLERİ: HackerSmacker kullanıcıları bilgisayarlarının internet'e bağlanması için bir zaman dilimi belirleyebilirler.
  # BAĞLANTI TAKİP VE KAYDI: HackerSmacker tüm bağlantıları, aktiviteleri kaydederek bunları daha sonra incelemenize olanak tanır.
  #SALDIRGAN ALARMI: İnternet sadece sizin izin verdiğiniz programlara bağlanabilir. Yetkisiz bir programa internet'e bağlanmak istediğinde, HackerSmacker sizi bir pop-up ekran ile uyarır. Bu sayede truva atları gibi virüslerin bilgilerinizi sizin haberiniz olmadan internet'e bağlanarak göndermelerini engeller.
  # BELİRLEMİŞ GÜVENLİK SEVİYELERİ: Kullanıcılar bu özellikle yazılımın nasıl çalıştığını ayrıntıları ile öğrenmek zorunda kalmazlar. Yazılım kurulduğu andan itibaren standart seviyede koruma başlar. Seviyeler isteğe göre yükseltilebilir, özel seviyeler yaratılabilir.
  # TEK TUŞTA ÇIKIŞ: Tüm bağlantıları tek bir tuşa tıklayarak bitirmenizi ya da yeniden başlatmanızı sağlar.
  # OTOMATİK ÇIKIŞ: Sistem boşta kaldığında ya da sizin belirlediğiniz süre geçtiğinde tüm bağlantıları otomatiik olarak kapar. Bu sayede sizin tekrar izniniz dışında bilgisayar hiç bir şekilde internet'e bağlanamaz ve güvenli kalır.

  İndirmek İçin Tıklayınız - EasyShare