N0F3AR

Tanınıyorum
o konu değil kardes ve bana resim upload icin bir site verin ss koycam

Jigsaw

Aileden
renklibere demiş ki:
bende bi link buldum arkadaş için bi bakın bakalım bu linkmi

viewtopic.php?f=53&t=16105
Başlık şaka gibi siteye yeni biri üye olmuş daha bi moderatör tarama raporu koymamış hop atlamış adamlar inş çalışıyodur diye. Altta da trojanlar falan kaynıyor. Ne bu acele yaw bekleyin 2dk. taratalım.

N0F3AR

Tanınıyorum
-Resim Silinmiş.
Link icin Tesekkürler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

N0F3AR

Tanınıyorum
apiah demiş ki:
1.si hangi linkten hack lendin sölerimisin ve link inide istiiorum ki bakalım site onaylamısımı
2.si yardım edebilirmisiniz diosun nassıl edlim sen söle
3.sü bana baslık ve içerik sacma geldi yazıya bakarmısın SOSUN laırımı dier chrdaydayı felaan ula nie kaç sosun varki
4.sü ID dende bile hayır yok
5.si charının nick ne ? hangi server? kesinlile bi ss olması lazım (görmek istitorum kessinlikle)
6.cı ve son olrak yazdıklarının hepsi bana sallama olarak geldi bilemiorum yane....
ss koydum bakabilirsin imza kısmında bilgilerim zaten var ve biz paylasmayı severiz arkadasa vermistim sosunları guild war ı icin

lol yha hem lv 70 charım gitti diosun hemde imza kısmında 6x diosun ne iş :lolmuch:
şimdi bana 69 lv im dersin :mrgreen: veya 69.80 69.98 felan :mrgreen:

N0F3AR

Tanınıyorum
apiah demiş ki:
lol yha hem lv 70 charım gitti diosun hemde imza kısmında 6x diosun ne iş :lolmuch:
o imza eski düzenleme yapmamısım görmüon mu hemde 70 yeni oldum sen benle dalga mı gecmeye calısıyon git baskasını bul sert kayaya carpabilirsin dikkatli ol

sroahmet demiş ki:
apiah demiş ki:
o imza eski düzenleme yapmamısım görmüon mu hemde 70 yeni oldum sen benle dalga mı gecmeye calısıyon git baskasını bul sert kayaya carpabilirsin dikkatli ol
yha kardeş ne diosun yha alla alla sus gözünü sevim sert kayaymıs tübee tübee Mad

apiah dostum senin bu ilk olmuyo sanırımda son olmayacak insanları niye boyle yargılıyosun anlamıyorum arkadaşımızın canı yanmış ve diğer memberlar çözüm üretmeye çalışırken senin bu davranışın neden anlamadım bence daha dikkatli ol

N0F3AR

Tanınıyorum
düzelttim oldumu bi dahada benim konuma sacma sapan fikirler yazıp msj kasma istemiyorum yardımını oldumu Evil or Very Mad
Jason Kardes sana da ayrıca cok Tesekkür ederim isallah alacam carmı geri eğer alırsam senin sayende birazdaha arastıralım

sroahmet demiş ki:
düzelttim oldumu bi dahada benim konuma sacma sapan fikirler yazıp msj kasma istemiyorum yardımını oldumu Evil or Very Mad
Jason Kardes sana da ayrıca cok Tesekkür ederim isallah alacam carmı geri eğer alırsam senin sayende birazdaha arastıralım
hayır olmadı o küfür ler ne o öle am.. o.ç bilmem ne onlarıda düzelt Exclamation sonra benden lehine acıklamalra iste extraokk

sroahmet demiş ki:
ne demek.. araştırıyorum ben bu konuyu..

@apiah
seninle daha öncede tartışmıştık. insanları küçük düşürmekten başka bişey yaptığın yok! seninle polemiğe giremeyecem..

A

Anonymous

Guest
ßenimde ßu site yüzünden mis gibi çarım Hacklendi

bu siteye koyulmuş sabit bir topic di o hemde bir mod koymuştu ve bana kimse inanmamıştı .

N0F3AR

Tanınıyorum
bak kardes tepemin tası zaten atık senden alırım sinirimi 3 gündür uyku girmiyo gözüme akıllı davran cocukca seyler yazma bana

Yukarı Alt