N0F3AR

Tanınıyorum
Bu Forumdan indirdiğim bir dosya yüzünden hacklendim eğer hackleyen kimse carımı geri versin 70 lvl carım gitti bi car kasmak kolay mı.eğer hackleyen kimsen senin isin bitti senin ip adresin muhdemden benim makinemde var sen beni hackledin ben seni bulacam erkeksen oyunda cevap ver Benim Adım Ahmet eğer ben bunu bulmassam Bana ahmet demesinler ulan ben o carı ayladır kasıyorum ne lan bu bu Yaptığın adilmi madem oynama bu oyunukimsenin canını da yakma.

Not:Bu yazıyı herks okusun AYrıca Foruma yaptığım saygısızlıktan dolayı Özür diliyorum.kim olsa bunu yazar.Lütfen burda kalsın...
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
makinemde su 2 hatayı almaya baslamıstım bunlar ne oluyor?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
iyide charını soydurduysan bize ne ?
geçmiş olsun demekten başka ne yapabliriz?

Ayrıca her gördüğün dosyayı indirirsen böyle olur Wink

N0F3AR

Tanınıyorum
charım soyulmadı kökten gitti keske soyulsada carım bana kalsa Allahtan sosunlar öbür cardaydı moralim cok bozuk beni anlayın

aynı şeyler geçerli..
bilmediğin duymadığın siteden bot indirirsen böle olur...

N0F3AR

Tanınıyorum
JasonWalker demiş ki:
aynı şeyler geçerli..
ben burdan baska hicbir yerden dowland yapmadım ne olduysa bu sitede oldu bana bu sitedeki herkesin msn adresini toplu bir sekilde verebilirmisiniz hepsini tek tek denicem yada denemesi icin program yazcam bana msnlerin arsivi lazım

Jigsaw

Aileden
Virüs tarama raporu konmamış bir dosya indirdin muhtemelen. Bir site yetkilisinin açmadığı veya mesaj bırakmadığı bir başlıktan bişey indirme bi daha.

sroahmet demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
aynı şeyler geçerli..
ben burdan baska hicbir yerden dowland yapmadım ne olduysa bu sitede oldu bana bu sitedeki herkesin msn adresini toplu bir sekilde verebilirmisiniz hepsini tek tek denicem yada denemesi icin program yazcam bana msnlerin arsivi lazım
Hangi Konudan İndirdin?
Linkini atsana indirdiğin konunun

N0F3AR

Tanınıyorum
multiclient dosyasıydı 0x33 ün bana yardımcı olun o carı ben cok zorluklarla kastım beni anlayabiliyorsunuzdur isallah en önemliside okulumdan oldum hayatımı mahvettim

sroahmet demiş ki:
multiclient dosyasıydı 0x33 ün bana yardımcı olun o carı ben cok zorluklarla kastım beni anlayabiliyorsunuzdur isallah en önemliside okulumdan oldum hayatımı mahvettim
Konunun Linkini Atarmısın ?

N0F3AR

Tanınıyorum
Peki joymaxa bi mail atsak hacklendim falan diye alabilirmiyiz carı bana lütfen yardımcı olun

sroahmet demiş ki:
Peki joymaxa bi mail atsak hacklendim falan diye alabilirmiyiz carı bana lütfen yardımcı olun
imkansız.. mail atarsan anında banlarlar . zaten bot yüzünden hacklenmiş char

Peki Botu Sabit Başlıklardan mı indirdin?

Btn Küfürlerini Düzelt Yoksa Kilit atarım
Yönetime Sikayet ederim
Sonuc da Ban OLur

N0F3AR

Tanınıyorum
nerden bilebilirdim ki kardes Türk ün aklı soradan geliyor iste ama ben bu hackeri bulcam kafama koydum o carı kimseye yar etmem gerekirse banlatırım joymaxa mail atıp her gün görüyorum icim gidiyor evlat acısı gibi koydu Allah kimseye göstermesin bu durumu

1.si hangi linkten hack lendin sölerimisin ve link inide istiiorum ki bakalım site onaylamısımı
2.si yardım edebilirmisiniz diosun nassıl edlim sen söle
3.sü bana baslık ve içerik sacma geldi yazıya bakarmısın SOSUN laırımı dier chrdaydayı felaan ula nie kaç sosun varki
4.sü ID dende bile hayır yok
5.si charının nick ne ? hangi server? kesinlile bi ss olması lazım (görmek istitorum kessinlikle)
6.cı ve son olrak yazdıklarının hepsi bana sallama olarak geldi bilemiorum yane....

Yukarı Alt