Öncelikle başlığı bakmayın lütfen.Sitenize uzun zamandır üyeyim.Daha ilk mesajım.Çoğu zaman online'ım.Ve genelde okuyorum cevap yazmıyorum.Neyse konumuza gelelim, ilk başta dedimki başlığı bakmayın diye, artık off topic sürekli haberlerle doldu(amerikanın gemisi boğazdan geçti, yalan söyledi tanrı çarptı vb. bayağı bir ya sıradışı haber yada ABD ve Rusya hakkındaki haberlerle).Bu yüzden yani en azından bunun için ayrı bölüm açsanız, iyi olur.Adı farketmez.Bu yüzden başlığa bakmayın dedim çünkü forum kurallarında siyasi konular tartışmak yasak diyor.Ve son olarak tüm extraloob yönetimine teşekkür ediyorum, bot konuları için inanın bana çok yararı oldu.Eğer buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim...

İyi geceler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkürler güzelim bu konuda haklısın gel katıl bize off topici sen düzenle gücün yetiyorsa o kadar uyarıyorum ama istediğim off topici artık bulamıyorum ben bile girmez oldum gazete haberlerini okumaktan benzer topiclerden vb. geyiklerden ama kurtaramadık orayı aynı istanbul gibi çarpık kentleşme misali çarpık topicleşme var :P

Bu konuya direk adminin cevap vermesi sevindirdi beni.Çok doğru benzetme yaptın aynen "çarpık kentleşme" var.Eskiden orası taksim gibiydi değişik değişik konular güzel sohbetler...Biraz daha dikkatli baktığımda off topic i kurtamanın 2 yolu var.Öncelikle açılan konuların silinmesi (ama siz konu silindiğinde Post sayısındanda gittiğinden bunu istemiyodunuz) ve bir daha açılırsa kilit veya direk çöp kutusu gibi birşey varsa oraya taşımak.2'inci yol ise benim dediğim gibi böyle bir bölüm açılıp off topicde açılan konularında o bölüme taşınması.Bunları zaten biliyorsunuzdur.Tek akıllı ben değilim sonuçta.Birde extraloob yönetimine girmek benim için büyük şeref olur açıkcası bende isterim ama daha önümde çok yolun olduğunu düşünüyorum.Yani hani bana güvenmeniz davranışlarım vb...Zaten gerçi ben "gel katıl bize" dedin ben bunu direk niye yönetime girmek olarak algıladım.Sonuçta üye olarakta size yardım ederbilirim.Daha fazla konuşmıyım en iyisi.İyi geceler...

sanırım böyle bir konu açmak pek iyi olmaz sık sık kavgalarla karşılaşırız
biz sözlük yazarı olduğumuz halde bizim bölümümüzdede çıkabiliyor bu tartışmalar
bakınız:
viewtopic.php?f=269&t=63501
[bütün konu okunursa demek istediğim rahatça anlaşılır]

birde off topic vb topicte herkesin konuştuğu bir ortamda olduğunu düşünürsek işin içinden çıkılmaz
ama o bölüm içinde sözlük yazarı seçimi gibi seçim yapılabilir en azından belli bir birikime sahip olan kişiler düzeyli bir tartışmaya devam edebilir

Statuss

Bilgiliyim
Bu haber topic bölümün açılmasın bende istedim.Ama olumsuz cevap aldım.Ama görüşüme göre bu haber bölümünü isteyen çoğaldı gibi geliyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
büyük forum sitelerinin ( bizim gibi ) popüler sorunu bu off topic alanıdır kimileri daha entellektüel olsun herkes giremesin belirli bir post vb. gibi sınırlama konulsun ister kimileride bırakın özgür kalsın der lakin bir türlü istenilen orta yol bulunamaz ilk günlerimizde off topic ben ve playboylar ile güzel bir şekilde yürütülüyor gündem entellektüel bir bakış açısı ile takip ediliyordu lakin şu anda gazeteden farksız bir hale geldi bir de şu var demek ki olması gereken buymuş diyoruz ve konuyu kapatıyoruz.

Yukarı Alt