Server
Assos
Takımı
Besiktas
Sizin guild - Union vs 8li pt 'lere NWO 'dasın diye almıyorlar ama ne hikmetse hepiniz burda olup başarılarınızı sergiliyorsunuz ..

PS : Tebrikler

Toxicated demiş ki:
Sizin guild - Union vs 8li pt 'lere NWO 'dasın diye almıyorlar ama ne hikmetse hepiniz burda olup başarılarınızı sergiliyorsunuz ..

PS : Tebrikler

Ewt çok haklısn bide bu kadar kolay olamazdı demişsin kardeşim siz union felan hepiniz vardınız biz sadece 1 guild NWO uni ( 20 online ) gelmedi yani 200 kişiye 20 kişiydik yinede tbr. bidahakine bu kadar kolay olmaz ama :) NoWayOut Joseph_xD

PS : Saygılar N-W-0

kale bizde hala boş konuşmayın alacaksanız gelin alın lafla olmuyo bu iş icraat lazım ParS FTW

Server
Assos
Takımı
Besiktas
bildircin demiş ki:
kale bizde hala boş konuşmayın alacaksanız gelin alın lafla olmuyo bu iş icraat lazım ParS FTW
Jangan 'da bizde, orda parayı götürüyorsunuz ama millet yavaşından jangan 'a gelmeye başladı rahat ol - geniş ol sen :beer:

PS : Çok istiyorsanız siz gelin .. :thumbsup:

Majestic demiş ki:
Hotan Fortress olacak başlık.
Tebrik ederim serverin bütün guildlerini toplamışsınız savaşa girmişsiniz.Almanız zaten normal.Bandit kalesi sahibi unionum, jangan kalesi sahibi unionum, ve çok sağlam guildlerde öyle ne yazık ki onlara yardımcı olacağız sanırım savaşta.Lakin çok değil sizi oradan indirmeden Malazgirt'i bırakmam.NoWayOut FTWWWWWW. 8)
:D İddialı konuşma derim :) Farmdaki Warrior-Clericlerin hepsi bitti sayılır bu gidişle bence Samarkand Fortress gibi bişe gelene kadar kale bizde kalır :mrgreen:

Bu Siteye Üye olmaktaki tek amacım herkesin görebilecegi birşekilde sizin kim oldugunuzu kendi düşüncem olarak yazmak desemde inanmayın :D
Tüm serweri gaza getirip kaleyi 17 dk da alan sonrada o unionlarındaki 80+ ları kendinize ayırıp digerlerini def eden sadece cıkar için savaşa katılmış olan bir guild için tabiykide üye olmam.
Varsa Yoksa NWO cok becerikli oldugunuzu sanıyorsanız o kaley iboş bırakın biri alsın dolu kaleyi alın 2x2=5
Ben buraya koydum lafı isteyen alsın isteyen yanından geçsin Globaller ile NWO Extraloop guildi hacklerle işliyor demekle olmuyor . neyse ben neden vakit kaybediyorumki

Anti Prs+Anti Ninja biri olarak sizi hiç sevmiyorum :oldie: :mrgreen:

yaw zamanında jangan fortest bizimdi bi master yüzünden dağıldı :) adam kimseye kuruş para wermiyordu para gelmior die sırf o yüzden union fln dağıldı. :D

ps : server farklı :)

ps2: gz..

Creative demiş ki:
Majestic demiş ki:
Hotan Fortress olacak başlık.
Tebrik ederim serverin bütün guildlerini toplamışsınız savaşa girmişsiniz.Almanız zaten normal.Bandit kalesi sahibi unionum, jangan kalesi sahibi unionum, ve çok sağlam guildlerde öyle ne yazık ki onlara yardımcı olacağız sanırım savaşta.Lakin çok değil sizi oradan indirmeden Malazgirt'i bırakmam.NoWayOut FTWWWWWW. 8)
:D İddialı konuşma derim :) Farmdaki Warrior-Clericlerin hepsi bitti sayılır bu gidişle bence Samarkand Fortress gibi bişe gelene kadar kale bizde kalır :mrgreen:
Komik sadece gülüyorum hahaha :lol: :lol: :lol:
Ps: Sadece sizmi farmlı char kasıyorsunuz. :coffee: FTW NWO

_4DN4G4M_ demiş ki:
Bu Siteye Üye olmaktaki tek amacım herkesin görebilecegi birşekilde sizin kim oldugunuzu kendi düşüncem olarak yazmak desemde inanmayın :D
Tüm serweri gaza getirip kaleyi 17 dk da alan sonrada o unionlarındaki 80+ ları kendinize ayırıp digerlerini def eden sadece cıkar için savaşa katılmış olan bir guild için tabiykide üye olmam.
Varsa Yoksa NWO cok becerikli oldugunuzu sanıyorsanız o kaley iboş bırakın biri alsın dolu kaleyi alın 2x2=5
Ben buraya koydum lafı isteyen alsın isteyen yanından geçsin Globaller ile NWO Extraloop guildi hacklerle işliyor demekle olmuyor . neyse ben neden vakit kaybediyorumki

Anti Prs+Anti Ninja biri olarak sizi hiç sevmiyorum :oldie: :mrgreen:
Eheh mantık dolu sözlerini ilginçlikle okudum :D . Ok bi dahaki sefere kaleyi boş bırakırız sonra bi guild alır son yine saldırıp alırız hayet mantıklı :D . Neyin ne olduğu belli gücümüzü kanıtlamaya gerek yok, zaten en büyük kanıtı Hotan Fortreess in üstüne gelince okunan guildin ismidir :thumbsup:

Yukarı Alt