Kai

olduser
Monsterlerin sık spawn oldukları yerleri sizler için upload ettim.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Umarım Beyenmişsinizdir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle çok teşekkürler güzel topic, lakin görüntü babında çok kötü görseller tekrardan 0dan yapılmalı ps çalışmalarına başlamalısın acil olarak mod. ve glob. olmak istiyorsan nasıl sabit topic açılır görseller nasıl olmalıdır açılmış topiclere bak istersen.

extraloob demiş ki:
öncelikle çok teşekkürler güzel topic, lakin görüntü babında çok kötü görseller tekrardan 0dan yapılmalı ps çalışmalarına başlamalısın acil olarak mod. ve glob. olmak istiyorsan nasıl sabit topic açılır görseller nasıl olmalıdır açılmış topiclere bak istersen.
benim çalışmalarımdaki görsellerde kötü sanırım. hiç biri sabit yapılmıyor :P :D

kardesim o slot diil spot olacak duzeltir misin baslıgı..
bi de sabit olmasını bekliosun..

Kai

olduser
extraloob demiş ki:
Elimden ne geliyorsa yaptım Okan Abi,dahada iyilerini öğrenip yapacam inşaallah.

arkadaslar ingilizceniz bu kadar mı ya ?
slot yer demektir yerden kastım bosluk tarzında misal partydeki bos yer slot ,inventorydeki bos yer slot dur..
spot demek nokta mevkii demektir..kastıınız yer bi spot dur..
spot ampul diyen icin de spot lambanın sekline baktın mı bilmiorm ama spot lightlar belirli bi yeri ısıklandırır ki spot light olmasının nedeni de budur normal bi ampul gibi her tarafa ısık sacmasını bekleyemessin ki hic bi odada tek spot light olmaz duzenli bi aydınlanma saglamak icin odanın 4 bir yanına dosenmesi gerekir..

Yukarı Alt