arkadaşlar bugün çarıma gircektim mutlu mutlu botla kascaktım ancak birde ne göriim büyük abdest yani büyük update den sora köşeye konulan skiller zır zır şeyi exp ce sp nin tam orda yerinden de kıpırdamyı tamamen exi göstermiyi

VOlVadeeee VolVaden

Yardımm Please

Büyük ihtimalle ayarlrından kaynaklanıyo olabilir onları kontrol ettin mi lock fln hepsinden tik işretini kaldırıp bi dene istersen

(W3 için teşekkür ettindi foruma giremediğimden cevap veremedimdi : Sorun Değil ii oyunlar sana)

RapmasteR demiş ki:
arkadaşlar bugün çarıma gircektim mutlu mutlu botla kascaktım ancak birde ne göriim büyük abdest yani büyük update den sora köşeye konulan skiller zır zır şeyi exp ce sp nin tam orda yerinden de kıpırdamyı tamamen exi göstermiyi

VOlVadeeee VolVaden

Yardımm Please
Doğru düzgün konusursan anlarız hiç bişey anlaşılmıyo

erikboy demiş ki:
RapmasteR demiş ki:

VOlVadeeee VolVaden

Yardımm Please
Doğru düzgün konusursan anlarız hiç bişey anlaşılmıyo
dün çarıma gircektim skill koyma yeri (slot olani değil) yerim sp ve exp in tam önüne gelmiş remi o senin dediğin ayarlarda görünmüyo sola kaçmış herhal

W3 için tekrer teşekkür

Yukarı Alt