Takımı
Galatasaray
Selamlar

Yaz aylarının gelmesi ile yeni bir oyun arayışına başladım şöyle oynaması ve çözülmesi kolay başına geçtiğim zaman 4 5 saat oynayabileceğim bir mmorpg arıyorum bilim kurgu türü olmazsa sevinirim daha çok fantasy uzak doğu temalı oyunlar severim tavsiyelerinizi bekliyorum.

(Lütfen metin2,Shaiya,Knight ve silkroad gibi gazı kaçmış oyunları tavsiye etmeyin)

Takımı
Galatasaray
Skyrim denedim ama online oyun gibi tat vermiyor kişiler yok ticaret yok güzel bir oyun pc de her zaman duracak ama online oyunun tadı daha bir başka

Aslında paraya kıyıp Guild Wars 2'ye baslayabilirsin.
Ücretsiz istiyosan Aion online.Grafikleri güzel geldi

Takımı
Besiktas
Ben arkadaşın ısrarları üzerine Lineage 2 indirdim başlıcaz bu akşam beğenirsem söylerim :D

Takımı
Galatasaray
SMITE ve World of Warplanes'i bekleyeceğim sanırım yapacak birşey yok şuan :)

Takımı
Galatasaray
Tabi belirli kısıtlamalarla free to play biraz isim gibi kalıyor aslında sadece oyuncu çekmek için ondan sonrası zaten belli

Galliport demiş ki:
Tabi belirli kısıtlamalarla free to play biraz isim gibi kalıyor aslında sadece oyuncu çekmek için ondan sonrası zaten belli
Tüm free to play'ler aynı değilmi.Birşeyler yapabilmek için hepsinde para harcaman gerekiyo. Yani ha f2p ha p2p aynı mantık.Bence p2p'lerde kafanız daha rahat olur.

Langue of legens süper bir oyun tattik zeka önemli para ile bir üstünlük kurma sürekli pc başında kalma derdi yok birde arkadaşların varsa çok güzel bir oyun olur senin için.

Eğer biraz paraya kıyarsan bence wow cdsini al 60 levele kadar kasabiliyosun sonra belirli bi ücretle 70 level patchi sonra tekrar bi ücretle 80 level patchını alabiliyosun birde aylık yada 2 aylık ücret ödüyosun suan dünyanın en iyi MMORPG oyunu tartışmasız WoW ama adamı asosyal yapar :) adamlar paranın hakkını veriyo atıyorum charınmı soyuldu gmye cdni alırken icinde kağıt var onun numarasını v.b atıyosun hemen charın geri geliyor sonuna kadar hizmet var ve çok zevkli tavsiye ederim

Eğer biraz paraya kıyarsan bence wow cdsini al 60 levele kadar kasabiliyosun sonra belirli bi ücretle 70 level patchi sonra tekrar bi ücretle 80 level patchını alabiliyosun birde aylık yada 2 aylık ücret ödüyosun suan dünyanın en iyi MMORPG oyunu tartışmasız WoW ama adamı asosyal yapar :) adamlar paranın hakkını veriyo atıyorum charınmı soyuldu gmye cdni alırken icinde kağıt var onun numarasını v.b atıyosun hemen charın geri geliyor sonuna kadar hizmet var ve çok zevkli tavsiye ederim

Yukarı Alt