exotic demiş ki:
Warrison demiş ki:
istanbul, izmir, ankara vb. büyük şehirler hariç diğer bölgelerde ttnet altyapı sorunu yaşıyor. Ondan internet hızı bu kadar yavaş.Yani ttnet sizden boş yere 8mbps'lik paketin parasını alıyor makara: :sfff:
Bro yorumlarıma bak, İstanbulluyum :sfff:
makara:

görmemişim pardon, demekki istanbulda bile durum bu ise va halimize, Japonyada 1 gps internet paketleri, türkiyedeki 8mpbs den daha ucuz makara: yapıcak birşey yok, zaten şu an bu durumdan ttnete dava açılmış durumda ama bu davadanda birşey çıkmaz makara: , en iyisi 8mbps'e boşuna para verme :lol:

E bizim buradada var super online fiber internet ama sadece sitelere veriyorlarmış hizmeti doğru mudur ?

EnDZoNe

ya gerçi sınırsıza geçiçektim fark eden bişiy yok aslında 15 ide doldurmuyorum sadece günde 1 2 film izliyorum 10 12 gb doluyodu her ay sabit bnm . Ama hız arttırmak için daha rahat video izlemek için geçtigim 8 gb olayı saçmalıktan başka bişiy degil. İlk geçtigimde uçuyodum resmen saniyede 700 800 kb ile indiriyodum dosyaları. Ama sonra net kopmaya başladı sık sık aralıkksız hatta. Arıza bildirimi verdim arkadaşlar bnm hızı tospa seviyesine düşürerek arızayı g daral: iderdiler

Takımı
Galatasaray
Romanticer demiş ki:
AciHayat demiş ki:
Fakir fukara semtinde oturuyorsaniz superonli unutun dostlar

aynen bende baktım koskoca Türkiyede 8 şehirde fiber İnternet hizmet daral:

# Adana'da Çukurova, Seyhan

# Ankara'da
Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Sincan, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

# İstanbul'da
Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Halkalı, İçerenköy, Kadıköy, Kartal, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Küçükçekmece, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Şişli, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Üsküdar, Yakuplu, Zeytinburnu

# İzmir'de
75. Yıl, Bayraklı, Bornova, Buca, Çamdibi Bor-Koop, Çiğli, Esentepe, Evka-3, Gaziemir, İstasyonaltı, Karabaglar, Hatay, Karşıyaka, Konak, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere, Örnekköy, Yeni Girne, Üçkuyular

# Bursa'da
Nilüfer - Özlüce, Osmangazi, Yeşilşehir, Yıldırım

# Kocaeli'de
Akçakoca, Derince, Gebze, Körfez, İzmit, Merkez

# Antalya'da
Antalya Merkez

# Gaziantep'te
Şahinbey
Bakırköy deyip geçmeyesin :headbang:
@Warrison
saniyede hddye 1gb yazan hdd çıktı mı ki ? :lol:

Warrison demiş ki:
exotic demiş ki:
Warrison demiş ki:
istanbul, izmir, ankara vb. büyük şehirler hariç diğer bölgelerde ttnet altyapı sorunu yaşıyor. Ondan internet hızı bu kadar yavaş.Yani ttnet sizden boş yere 8mbps'lik paketin parasını alıyor makara: :sfff:
Bro yorumlarıma bak, İstanbulluyum :sfff:
makara:

görmemişim pardon, demekki istanbulda bile durum bu ise va halimize, Japonyada 1 gps internet paketleri, türkiyedeki 8mpbs den daha ucuz makara: yapıcak birşey yok, zaten şu an bu durumdan ttnete dava açılmış durumda ama bu davadanda birşey çıkmaz makara: , en iyisi 8mbps'e boşuna para verme :lol:
İnternetsiz evde yaşıycağıma çatısız evde yaşarım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Warrison demiş ki:

Heheh haberlerde de söylediklerine göre suan ki davalar bile 5 sene sonra görüşülmeye başlanıcak sonuçlanması da var bu işin bi 10 sene sonra belki :uyku:

Redefine demiş ki:
E bizim buradada var super online fiber internet ama sadece sitelere veriyorlarmış hizmeti doğru mudur ?
Fiber İnternet yazarsan arama motoruna sitelerini bulursun. Başvuru online ve sms ile oluyor.
Ayrıca senin dediğin site muhabbeti sitelere özel kampanya varmıs odur herhalde
:kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Romanticer demiş ki:
Köyde kalıyorum . 6 char , radyo ve extraloob açık oldugu halde bu kadar sende nasıl o sonuç cıkıyo :!!&%&!

- Resim Silinmiş.

hakkını yemeyelim paintte açık :twisted:

Son düzenleme:
Download Hızı : 0.682 upload : 0.227 çıkmış şuan hiçbirşey açık değil hayret ve yeni rekorum :P

Bağlı bulundugun telekom müdürlüğüne durumu ilet, büyük ihtimalle saha dolabında iyileştirme çalışması yapılması gerekecek.
TTNet i kötüleyip durmayın beyler, her firmanın belirli sabit gelir ve giderleri vardır. Şuan Türkiye genelinde fiber internet döşüyor TTNet.

Barzo

Şuana kadarki en hızlısı bu kadar daha yükseğini göremedim :think:

speedtestte böyle gösteriyor o zaman bendemi sorun var eekd1

Romanticer demiş ki:
AciHayat demiş ki:
Fakir fukara semtinde oturuyorsaniz superonli unutun dostlar

aynen bende baktım koskoca Türkiyede 8 şehirde fiber İnternet hizmet daral:

# Adana'da Çukurova, Seyhan

# Ankara'da
Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Sincan, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

# İstanbul'da
Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Halkalı, İçerenköy, Kadıköy, Kartal, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Küçükçekmece, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Şişli, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Üsküdar, Yakuplu, Zeytinburnu

# İzmir'de
75. Yıl, Bayraklı, Bornova, Buca, Çamdibi Bor-Koop, Çiğli, Esentepe, Evka-3, Gaziemir, İstasyonaltı, Karabaglar, Hatay, Karşıyaka, Konak, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere, Örnekköy, Yeni Girne, Üçkuyular

# Bursa'da
Nilüfer - Özlüce, Osmangazi, Yeşilşehir, Yıldırım

# Kocaeli'de
Akçakoca, Derince, Gebze, Körfez, İzmit, Merkez

# Antalya'da
Antalya Merkez

# Gaziantep'te
Şahinbey

aha "Karabaglar" varmis burda ^^

Evet Benm 8Mbdi ama yine bunun kadar bi dyurumu var aslinda 1mn kullanıp 8mb parası mı ödüyoruz anlamadim

Barzo

Jansett demiş ki:
@Whiskey
Benim 7 fakat şuan 8 char açık :mrgreen:
Ben orda değilim ya makara:
Hız testlerine girince şapur şupur icraata gelince yarabbi şükür onu demek istedim.

Ya TTNET Kazık Abi Kanıt'ta Vardı Elimde Ama Bilgisayar Formatlanınca Silindi Resim ..

Yukarı Alt