Arkadaşlar güvenebileceğim bir kişi lütfen baksın bir işim war aktarma işi yardım istiyorum msnden görüşürüz lütfen bakın ama gerçekten yardıma ihtiyacım war

yha bırak şunu jigsaw aklı sıra atacak bi enayiye tro. key. ohh :lolmuch:

Jigsaw

Aileden
Hee iyi olur o zaman. PM atarsan sevinirim. Bu arada aynı hesaptaysa bankaya koyarak alabiliyorsun itemi? Biliyosun di mi?

abi yaa şu dünyada ne insanlar war benim oyunda tanıştığım bir kanka wardı siz cvp yazmayınca ona söledim ıd ve pw yi oda çarı soydu üstelik mübarek ramazanda yemin etmişti

ama benim hatam böle herşeye , herkese güvenürsem olucağı bu işte dünyada ne insanlar war ALLAHIMMMMMMMMMM Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güvenilecek bir adam arıyorsan extraloob.com adminleri glob.modları ve mod. larına başvuracaksın bu adamlara kefilimdir.

üyelerin ve özel üyelerin hakkını yemiş olmayayım ama onlarla içli dışlı olmadığım için tam güvenemiyorum lakin burada yer alan %90 üyenin hepsi güvenilir olduğunu umuyorum extraokk

sfr

rank8
extraloob demiş ki:
güvenilecek bir adam arıyorsan extraloob.com adminleri glob.modları ve mod. larına başvuracaksın bu adamlara kefilimdir.

üyelerin ve özel üyelerin hakkını yemiş olmayayım ama onlarla içli dışlı olmadığım için tam güvenemiyorum lakin burada yer alan %90 üyenin hepsi güvenilir olduğunu umuyorum extraokk

Helal Güzel Konuştun :)

Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin :mrgreen: kıyıda köşede at gizli bir yere vereceğin şeyleri sonra diğer charınla gir topla (mesela) Rolling Eyes geçmiş olsun bu arada .

Yukarı Alt