1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

GunGame Oynamaya Bayılacaksınız !..


 1. oxomask

  oxomask rank8

  Kayıt:
  10 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  1
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Merhaba arkadaşlar,

  Counter-Strike 1.6 version da yeni açmış olduğumuz GunGame modlu server'ımızın tanıtımını yapmak istiyorum.

  Herşeyden önce server adresini vererek tanıtıma başlayalım :

  cs30.countermerkezi.com veya 46.45.174.30:27015


  GunGame Nedir?

  Gungame modu 1.6 (AMXMOD-X) için yapılmış bir eklentidir. Birçok 1.6 serverlarında aşırı aktif olarak kullanılmaktadır. Gungame moduna özel açılmış sunucular da vardır ve bu sunucular neredeyse 7/24 tam kapasite dolu olarak gözlemlenir.

  GunGame Modu Nasıl Birşey?

  Güzel birşey Bu mod CSDM' ye benzer, fakat biraz farklı olarak amaç FRAG değil LEVEL kazanmaktır. CSDM ve Public sunucularda amacı FRAG olarak görebilirsiniz, fakat bu modda seviye yani LEVEL önemlidir. Servera göre level sayısı farklıdır fakat en ideali (normali) ve bizim sunucumuzda 24 adet level vardır. Sözünü ettiğimiz her level (seviye) 'ın kendine özel bir silahı olur. Örneğin 1. (servera girdiğinizde 1 den başlarsınız) levelda USP (1-1) ile oynarsınız. Her levelda 3 adam vurmanız sizi bir sonraki levela taşır. Yani USP ile 3 adam vurduğunuzda, 2. levela atlarsınız, bu levelda da elinizde GLOCK (1-2) olur.

  Haliyle, level i en yüksek olan, daha iyi silaha sahip demektir. Silahlar CS deki silah alma menüsündeki sırayla artar. Yani ilk önce USP, sonra GLOCK, sonra DEAGLE.... Pistollar bittiğinde ikinci menüye geçilir, yani 2-1 pompalı, 2-2 gibi.. Bu durumda level i 7 olan biri 2 olan birine göre daha kuvvetli bir silaha sahip olduğu için oyunda şansı yüksektir.

  Amaç level kazanmak olduğu kadar, yerine göre level düşürmek de amaç olur Yani bazı hallerde düşmanınızın level ini geriye düşürebilirsiniz. Örneğin bir düşmanı bıçakla öldürdüğünüzde, o bir level geri gider, siz ise level atlarsınız. Böylece yeni levela 3 adam vurmadan geçmiş olursunuz C4 kurulabilen maplarda c4 çözen oyuncu da level atlar.

  23. levelda ise elinizde BOMBA + GLOCK olur. Burda amaç birini HG ile uçurarak öldürmektir. Yani glock var diye hücum yapmayın sabaha kadar boş yere frag yaparsınız Glock ile can azaltıp HG ile uçurmak iyi bir fikir olabilir.

  24. son level ise bıçak levelidir. Bu levela gelen birinin herhangi bi düşmanı bıçaklamasıyla oyun biter. Bu levela gelen birini gördüğünüzde bıçak yememeye çalışsanız iyi olur Kendi adamlarınızı da bıçaklamasına izin vermeyin, çünkü dediğim gibi amaç level kazanmak ve 24. levelı tamamlayarak oyunu kazanmak olduğu için, arkadaşınızın bıçaklanması sizinde işinize gelmese gerek. Bu şekilde oyun bittiğinde bir sonraki mapa otomatik olarak geçilir.

  Oyun sırasında ekranın üst-orta kısmında o anki lider adı verilen, en yüksek seviyedeki oyuncu, ve elindeki silahı görebilirsiniz.

  Çok zevkli bir mod arkadaşlar eminim sizlerde bir kere deneyince bırakamayacaksınız.

  Not:
  * Her Hafta TopList 1. sine Adminlik Verilir.
  * Her Hafta Toplist 2. ve 3. süne Slotluk Verilir.