1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

'Güneş gibi ısıtacağız'


 1. shneZee

  shneZee rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci.
  Çok koşan, mücadele eden, her an hücumu düşünen bir takım yaratmak istediğini dile getiren Daum, “Sadece Fenerbahçeliler değil, herkes oyunumuzdan zevk alacak” dedi.

  [​IMG]

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum’dan iddialı mı iddialı sözler. Yeni transferlerle birlikte takımın güçlendiğini, eskilerle yenilerin kenetlendiğini ifade eden tecrübeli hoca, “Bu sezon camiayı bir güneş gibi ısıtacağız” dedi. Kendisi için disiplinin her zaman ön planda geldiğini vurgulayan Daum, “Bundan asla taviz vermem. Futbolcularımın sahada söylediklerimi yapmasını beklerim. Bireysel düşünceye, ancak kazanmayı garanti altına aldıktan sonra göz yumabilirim. O da belirli kurallar içinde ve aşırıyı kaçmamak kaydıyla. Çünkü ipin ucunu kaçırırsanız, bir daha yakalamanız çok zor olur” diye konuştu.

  ‘Fenerbahçe’de işi olmaz’
  Tüm oyuncularına kazanmayı isteyen ruhu vermenin, kendisi ve ekibi için ilk görev olduğunu vurgulayan Fenerbahçe Teknik Direktörü, şunları söyledi: “Kazanmayı yüreğinin derinliklerinde hissetmeyen futbolcunun Fenerbahçe’de işi olmaz. Mücadeleci karakteriyle dikkat çeken, çok koşan, her an hücum futbolunu düşünen, güzel goller atıp kazanan bir Fenerbahçe yaratmak istiyoruz. Fenerbahçe camiasının yanısıra, futbolseverleri de oynadığımız futbolla ısıtmak istiyoruz.”