Evet Arkadaşlar,
Biraz zahmetli ama charınızın sağlam itemli olmasını istiyosanız denemeye değer.Ben 3 gün bu işi yaparak 2.5B Para kastım :thumbsup:

Öncelikle çoğu kişinin bildiği bir yöntem, çoğu kişi bu yöntemle sağlam charlar yapıyor.Aranızda çoğu kişi yapıodur ama yinede bu konuyu açmak istedim... :wink1:

Bu Para Kasma Yöntemini Yapabilmek İçin;
1.)90 Lv Olmaznız gerekir...
2.)Üstünüz biraz iyi olsa yeter npc olmasında.. :P

İlk Olarak;
1.)Öncelikle traderlik bayrağını takıyoruz ve traderciden 3 yıldızlı mal alıyoruz(tabi thieflerıne dayanabileceğiniz kadar alın)...
2.)Sonra yanımıza bolca pet potu alıyoruz(uzun sure yapabılmemız ıcın bol lazım :wink1: )ve tabıkı diğer kendımıze pot felanda alıp şehırden cıkıyoruz...
3.)Kendımıze guvenlı ıssız bütün gunumuzu gecırebıleceğımız bir yer bulup orda sureklı bekleyıp kervana çıkan thieflerı sureklı kesıyoruz...
4.)Sabahtan aksama kadar bu işle uğrasıcaz ve tahmınen 2 tane 89/90 itemi düşer(bana ole dusuor).
5.)Sonra günün sonunda dusen 89/90 itemlerını +4-+5(artık + kaç yaparsanız :mrgreen: ) ve Full blue yapıyoruz ve yaptığımız bir itemın değerı en azından 500m. eder...

Günde 2 tane 89/90 itemı düşürdüğümüzü farz edersek vede bunları +4-+5 FB yaparsak tanesı 500m. den iki tane 1 B para demektır... 8)

Bunlarıda Stalla koydukmu çok zor bulunan ve çok aranan item olduğunda hemen gidecektir..Ve bu yöntemle 20-25 gün uğrasıp alnınızın teriyle Sun ları çekebılırsınız...

Not: İtem düşmüyo diye isyan etmeyın dediğim gibi günde anca 2 item düşer.Yanı zor item düşüor.

Bilen arkadaşlar için deilde bilmeyenler için bu konuyu açtım Sabitlenırse Sevınırım...

WeAre

Buralıyım
hacım bu yöntemi bilmeyen varmı ya şahsen sjsro da takıldığımız zamanlar 5 tane sunner char yaptık bu yöntemle :)

Yukarı Alt