mertkaan32 demiş ki:
attığımız mailler meyvasını verdi ve yeni sürüm s bot ile donma sorunu düzeldi. isterdim ki extraloob olarak bir adım atılsın yine de çok teşekkürler en azından sorunu olan arkadaşların haberi olsun 1.99.3a versiyon botda sorunumuz çözülmüştür geçmiş olsun herkese.
ben hala eski versiyonu kullanıyorum bi sorun yaşamadım 10 char açıyorum

Mateso demiş ki:
mertkaan32 demiş ki:
attığımız mailler meyvasını verdi ve yeni sürüm s bot ile donma sorunu düzeldi. isterdim ki extraloob olarak bir adım atılsın yine de çok teşekkürler en azından sorunu olan arkadaşların haberi olsun 1.99.3a versiyon botda sorunumuz çözülmüştür geçmiş olsun herkese.
ben hala eski versiyonu kullanıyorum bi sorun yaşamadım 10 char açıyorum
zaten problem de orada. donma sorunu herkeste yaşanmadı guildimde 4 kişide yaşandı bu diğer 30 kişide bir problem yoktu ama geçerli bir sorun olmasa botta yeni versiyon gelmezdi 8O

Uploaded with ImageShack.us

ARKADASLAR 1.693 PACH'I KURDUKTAN SONRA LAUNCHERDEN GIRIYORUM STARTA BASIYORM AMA YUKLENMIYOR DIREK KAPATIYOR NEDEN OLABILIR YARDIMMMMMM ??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ip değiştirici ve ya proxy değiştirici programlar belki işe yarayabilir

arkadaslar ıp sınırlamasını nasıl kaldırım pt kuruyorum 2 saat sonra adamlar gidiyo deli oldum bende kendim acim dedim 8 char acsam yeter kendi pt kurayım daha iyi olur dedim ama malesef 4 ıp sınırıyla karsılastım yardımlarınızı bekliyorum

Yukarı Alt