TillDoomsDAY demiş ki:
feverakin demiş ki:
Erdi gündüzleri pc basında durabilsek pt bundan en az 3-4 level önde giderdi summer2: neyse kısmet bosa dememiş üstad ağır ağır çıkacaksın bu merdivenleri diye cicioe2 cicioe2 :dance:
ba ba ba ba ahmete bak sen şair olmuş bizim low warrior makara:
Low warrior mu ? daha bugun elemanın birisi aglıyordu 1 dk painsiz durunca makara: makara:

ErdiDemiral demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Nerde var o kadar ahım şahım sp herkes sp bug diyor :D adam zaten tek build gidiyor sp birikiyor.
bilip bilmeden konuşma dostum bu bug'un uygulanabilmesi için fazla sp olmaması gerekiyor zaten.
Yav nerde sp, ben resimlerde göremiyom fazla sp yi :D

düzceli filanda tek build gidiyodu 105 e kadar yani bu mu bug pauhuah daral:

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Nerde var o kadar ahım şahım sp herkes sp bug diyor :D adam zaten tek build gidiyor sp birikiyor.
bilip bilmeden konuşma dostum bu bug'un uygulanabilmesi için fazla sp olmaması gerekiyor zaten.
Yav nerde sp, ben resimlerde göremiyom fazla sp yi :D

düzceli filanda tek build gidiyodu 105 e kadar yani bu mu bug pauhuah daral:
bu bug ile fazla sp elde ediliyor diye bir açıklama yapmadım.
sen 5k sp ile toplamda 15k-20k sp isteyen skilller uplayabilir misin ? :lol: :lol:

çok baskı oluşturdunuz be üzerimde :D bir kaç gün daha sabır edin :mrgreen:

Bug a fazla takılmayın 101 olmadan açıklamayacağm. Charlarıma yorum yapın bug ile ilgili yorum yapmayın ty^^

tebrikler erdi gene pluto´yu ağlatacaksın ^^

btw, 2 gündür meraktan öldüm ve gece gündüz bug´ın nasıl işlediğini deniyorum en sonunda amacıma ulaştım 1 skill uplama hakkımla 2 skill birden uplayabiliyorum :mrgreen:

akherons demiş ki:

btw, 2 gündür meraktan öldüm ve gece gündüz bug´ın nasıl işlediğini deniyorum en sonunda amacıma ulaştım 1 skill uplama hakkımla 2 skill birden uplayabiliyorum :mrgreen:
hayırlı olsun ^^ bana iftira atanlarada kapak :!:
ps : onu 3'e de çıkartabilirsin ^^ dizilişleri ayarla kafi :twisted: ayrıca arkadaş 4 tane yaptığını iddaa etti henüz ben bile yapamadım 4 taneyi :mrgreen:

ErdiDemiral demiş ki:
akherons demiş ki:

ps : onu 3'e de çıkartabilirsin ^^ dizilişleri ayarla kafi :twisted: ayrıca arkadaş 4 tane yaptığını iddaa etti henüz ben bile yapamadım 4 taneyi :mrgreen:
valla dünden beri bug´ı bulmaya çalışırken gitti bütün sp´ler :D. bugün caveye koydum charı bakalım sp kassın deneyeceğim hemen :twisted: :twisted:

akherons demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
akherons demiş ki:

valla dünden beri bug´ı bulmaya çalışırken gitti bütün sp´ler :D. bugün caveye koydum charı bakalım sp kassın deneyeceğim hemen :twisted: :twisted:
bu bugu bilen 5. kişisin kıymetini bil ona göre :twisted: :mrgreen:

Yukarı Alt