14 Aralik 2010

Eski serverimiz.. 8)

Hayirli olsun :muck:

Advanced elixir asamalari :starving:

Nasil olmus :?: 8)

ps:bulent abiye elixir icin cok tesekkur ediyorum. 85 +5 xbowunu kirip verdi.. :kalp: JackSparrow :kalp:

Devami gelecektir.. cool2:

ps: Takipte kaliniz canlansin bu topic biraz bu ne boyle nese:

Umarim begenirsiniz .. 8) Ciddi olup bizle pt yapacak arkadaslarimizi serverimize bekleriz 8)

Heather demiş ki:
SuS3 demiş ki:
Heather demiş ki:
grçkten de bless kayboluyo mu :D ve önceden normal miydi ?
neyden bahsediyorsun anlamadim.. :roll:
-.- forgotten world ile bless spell cleric rodu değiştirince gidecekmiş bizim oynadığımız sroda doğru mu bu
oyle bir soylenti vardi eu ile china carlarin esitlenmesine yonelik bazi degisiklikler yapilacakti ama yapilmadi. yani hersey normal

Kitty

SuS3 demiş ki:
Heather demiş ki:
-.- forgotten world ile bless spell cleric rodu değiştirince gidecekmiş bizim oynadığımız sroda doğru mu bu
oyle bir soylenti vardi eu ile china carlarin esitlenmesine yonelik bazi degisiklikler yapilacakti ama yapilmadi. yani hersey normal
yalan yani hmm hala konuşuluyo da

Lenneth demiş ki:
Oooo gürkanım ksro yumu feth ettin ? 8)
yok bromance ya polaklarin yaninda hiciz adamlar 110 olmusta plvl yapiyorlar. bir firin ekmek yememiz lazim onlara yetismek icin makara: tekte olmuyor tabi bizlede yola cikacak eleman lazim.

Heather demiş ki:
SuS3 demiş ki:
Heather demiş ki:
yalan yani hmm hala konuşuluyo da
bunu ksronun kendi siteside verdi degisecegine dair ama degismedi.. degisseydi tabii benim acimdan china olarak guzel olurdu makara:

Kitty

İnsanların sanalda da olsa diline sahip çıkması için Türkçe Öğretmeni olması gerekmez,milletine ve değerlerine sahip çıkması yeterlidir.

duzceli01 demiş ki:
Manyak bişey kardeş saolasin
rica ederim :lol: forgotten world ss lerinde gordugunuz son 2 ss gecen gunlerde global topicte gosterilen unigin son asamasidir. bunlar ne diye soruyordunuz ya onlar iste ^^ zordur kendisini kesmek medusadaki gibi donduruyor hep kilitleniyosun

Takımı
Galatasaray
SuS3 demiş ki:
duzceli01 demiş ki:
rica ederim :lol: forgotten world ss lerinde gordugunuz son 2 ss gecen gunlerde global topicte gosterilen unigin son asamasidir. bunlar ne diye soruyordunuz ya onlar iste ^^ zordur kendisini kesmek medusadaki gibi donduruyor hep kilitleniyosun
bro ksroya f.world ne zaman geldi ? Daha geçen indirmiştim ksroyu ama yeniden indirmek lazım sanırım :starving:

SarkoLata demiş ki:
SuS3 demiş ki:
duzceli01 demiş ki:
bro ksroya f.world ne zaman geldi ? Daha geçen indirmiştim ksroyu ama yeniden indirmek lazım sanırım :starving:
baya oluyor legend 10 la beraber geldi global topicte tanitimi yapilmisti hatirlayacak olursan :muck:

Yukarı Alt