Restart gelıyor az sora gm açıklama yaptı bakalm düzeleckmı :)

güncel restart yine geldi inş bu sefer çözerler lag ı :S

:) sanmam bu sw tutar lag ı düzeltmekte bişey yok bence halledecekler inş :D sendde yanlrsn :wink1:

kardeş lag ı halledemezler ecsro gibi söner gider bende oynuyorum şuan restart attılar

Ecsro gibi olacağı belli oynuycaktım vazgeçtim aşırı lag varmış..

Server kapalı mı şu an acaba? Benim id de 2 tane charım vardı 2 side yok. Sadece create var. Serverın kapalı olmasındandır inşallah.

Edit: Sanırım bütün charlar silinmiş. Niye böyle birşey yapma gereği duydular ki?

arkadaş bi launcherdeki yazıyı okusan çakarsın şuanda lag testi yapıyolar yeni bir database koymuşlar charlar en geç 3 saat içerisinde gelicek merak etme akıllı server kapalı olsa sen nasıl girite charın olmadıını görcen xD

Oyuna botla girince launcherdaki yazıyı nasıl görebilirim? Charı göremeyince serverın kapalı olmasıyla bir alakası olabilir diye düşündüm. Ama yeni bi char açıp girincede charlar silinmiş sandım.

Server
Takımı
Fenerbahce
Sjsrodan ZSZC ye geciom dur bakalım arkadaslar tavsiye etti ecsronun aynısıymıs sadece isim deişmis lagda sorun deil zaten o nu duzelticeklerine inanıyorum yeterki oyun betadan cıkınca daha önce basıma gelen sorun cıkmıs inş cunku daha önce oyun ilk cıkdığında betaydı sonra full surum olunca tum charlar gitmişti inş bu sefer böle bişe olmaz

Yukarı Alt