Evet Arkadaşlar Günde 6-7 saat internetin basındayım Ve öylece oturuyorum yapacak bisey yok, bana Yararlık Olabilecek Biseyler Önerirmisiniz . Bos Bos vakit Gecirmektense sizden fikir bekliyorum..

6-7 saat aynı şeyleri yapamazsın 2 saat sro oyna sonra gir combat arms çak biraz sonra geç film izle sonra yine silkroad :mrgreen: :mrgreen:

Faydalı şeyler istiyor arkadaş. Nasıl boş vakit geçiririm demiyor. Kitap özetlerini okuyabilirsin. Peygamber efendimizin hayatı hakkında filmler izleyebilirsin. Ne olacaksan onun hakkında araştırmalar yapabilirsin...

başlıkta belirtmemiş okurkende gözden kaçırdım herhalde ondan :mrgreen:
ps:filmde yararlıdır :)

6-7 saat zor olabilir ama ilgi duydugun herhangi bir konu hakkinda arastirma yapabilirsin,gercekten alinti filmleri izleyebilirsin belgeseller olabilir vs:)

kendimden örnek vereyim biraz html kodlarına bakarım site tasarım vs sonra biraz facebook ve extraloobda takılırım sonra yazdığım bi site var oraya bişeyler yazarım sonra biraz oyun oynarım arada film veya çizgi film izlerim (south park tavsiyem) sonra tekrar html ile uğraşırım vs vs öğlen 1 den sahura kadar böyleyim genel olarak :) sen de vb deneyebilirsin mesela ps bilmiyorsan eğer onu öğren falan işte :P

Barzo

pc ye oturman bile başlı başına hata defol git gez dolaş arkadaş gençliğini niye bilgisayar ekranında öldürüyorsun manyakmısın, sadakallahülazim...

Apt

rank8
Günde 67 boş saat ve birde bilgisayar başında,aklıma kötü kötü şeyler geliyo ama neyse :D :D

Yukarı Alt