Bir gün çok çirkin bir kadın bir bara girer ve omuzunda bir papağan vardır. İÇeri girdikten sonra:
- Omuzumdakinin ne olduğunu bilen benimle öpüşmeye hak kazanacaktır.
Hiç kimseden ses yoktur ama bizim Temel kadın ile dalga geçmek icin atılır
- O bir timsahtır.
Kadın
- Hayır bilemedin ama bu seferlik doğru sayıyorum.

Temel birgün askerdedir ve yaşlı babasından bir mektup alır.Babası mektupta Temel'e artık tarlayla uğraşamayacak duruma geldiğini,ama tarlanın çapalanması gerektiğini söyler.

Temel hemen babasına bir cevap mektubu yazar ve mektupta tarlalarında eski osmanlı hazinesi olduğunu söyler.Mektuplara bakan yüzbaşı Temel'in mektubunu görür ve derhal bahsedilen tarlaya gider.Askerlere orayı kazdırır ama birşey bulamaz.Temel babasına bir cevap mektubu daha yazar:
-Nasıl baba gönderdiğim askerler tarlayı iyi çapaladılar mı?

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Sharkan demiş ki:
Bir gün çok çirkin bir kadın bir bara girer ve omuzunda bir papağan vardır. İÇeri girdikten sonra:
- Omuzumdakinin ne olduğunu bilen benimle öpüşmeye hak kazanacaktır.
Hiç kimseden ses yoktur ama bizim Temel kadın ile dalga geçmek icin atılır
- O bir timsahtır.
Kadın
- Hayır bilemedin ama bu seferlik doğru sayıyorum.

Temel birgün askerdedir ve yaşlı babasından bir mektup alır.Babası mektupta Temel'e artık tarlayla uğraşamayacak duruma geldiğini,ama tarlanın çapalanması gerektiğini söyler.

Temel hemen babasına bir cevap mektubu yazar ve mektupta tarlalarında eski osmanlı hazinesi olduğunu söyler.Mektuplara bakan yüzbaşı Temel'in mektubunu görür ve derhal bahsedilen tarlaya gider.Askerlere orayı kazdırır ama birşey bulamaz.Temel babasına bir cevap mektubu daha yazar:
-Nasıl baba gönderdiğim askerler tarlayı iyi çapaladılar mı?
hehehe güzel paylasım :lol: benimkilerde böyle komik şeyler okumanı tavsiye ederim. :thumbsup:

Yukarı Alt