1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Gül'e Suikast Girişimi mi?


 1. fecas

  fecas rank8

  Kayıt:
  1 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  82
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Arnavutluk ziyaretini tamamladıktan sonra Ankara'ya dönüşte havalimanından dönüşü sırasında yol güzergahı üzerindeki bir benzinlikte peş peşe patlamalar meydana geldi.

  Cumhurbaşkanı Gül ve konvoyu, Esenboğa Havalimanı'ndan konutuna giderken büyük bir tehlike atlattı. Cumhurbaşkanı Gül'ün konvoyunun geçişi sırasında patlama meydana geldi.

  Benzin istasyonunda Lpg dolumu sırasında çıktığı belirtilen patlamadan konvoydaki araçlar etkilenmezken çevrede yoğun güvenlik önlemleri alındı.

  Yangına Ankara Büyükşehir Belediyesi, Pursaklar, Akyurt ve Çubuk Belediyesi itfaiyeleri müdahale ediyor.

  Yanan Lpg tankına köpük sıkılıyor, ancak müdahaleye karşın tanktan alevler yükseldiği görülüyor.

  Yangın nedeniyle Esenboğa Yolu üzerinde güvenlik önlemleri alınırken, benzin istasyonunun elektrik kontağının da kapatıldığı ve benzinliğin yangının hemen ardından boşaltıldığı kaydedildi.

  Ankara'da, Esenboğa Havalimanı Yolu üzerindeki bir benzinlikte çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürülerek soğutma çalışmalarına başladı.

  Sarayköy mevkiindeki bir benzinliğin arka tarafında bulunan Lpg tankında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü. Ekiplerin daha sonra soğutma çalışmalarına başladıkları bildirildi.

  Ankara Büyükşehir, Pursaklar, Akyurt ve Çubuk belediyelerinin itfaiye araçlarına su takviyesi yapmak için Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin sulama tankerleri de olay yerine gönderildi.