SonSAHNE

Bilgiliyim
dR.NooB demiş ki:
AwriL25 demiş ki:
Anadolu Lissesinde şiddet vs vs oplmuor ben şahsen düz liseye gidersem direk uyuşturucuya başlarım istemeden ondan tek isteim anadolu liseleri
Reklam yapmak gıbı olmasın ama Sad

İSTANBUL/TUZLA Mehmet Tekinalp Lisesi dünyada gelip göreceğiniz adam akıllı tek şey extraokk
abartısız soyluyorum oks de kucuk bır hata yuzunden anadolu lıselerıne gıdcegım halde mincik bir hta yuzunden düz lisedeyim ve ınanılmaz mutluyum Wink Exclamation Exclamation UNUTMAKİ o para boşa gıtmıcek Wink eger dogru kllandıysan boşa gıtmes ılerısı ıcın cok yardmcı olur sana

suan lısenın kurulalı bu 2. yılımız FEN LİSESİNDEN öğrencıler gelıyorlar okumaya Wink
şuan Lise 2 başlcaım inş. sayısal fm. okulda belli bir derecem var ve karnem cok süper Cool
Okulumuzun eksiğnden cok fazlası var extrabeer Morelini sakın bozma bu daha başlangıc extraokk
sayısala gitme bnce ben lise1 de süperdim sayısal hayatıma kaydı :lol:

A

Anonymous

Guest
AwriL25 demiş ki:
siz öyle deyin ama ailem bana en az 15milyar yatırım yaptı artık kazanmayı borç bilmeliyim Neutral
Way canına 15 milyar mı?
Ben bu sene 378 puanla Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesini kazandım.
Ailem 3 yıl servis parası 60x8=480x3=1440ytl + 2 sene dersane 1. yıl 1000ytl 2.yıl 1.250 ytl toplam= 3690 ytl masraf yaptı.
Ama ben silkroadı bırakmadım b0t kuruyodum. son gün dahi oynadım. Ama kazandım. Silkroad oynamasaydım 450 ye yakın alırdım o ayrı konu. Çok istediğim Çiğli Anadolu Öğretmen Lisesini kazanamadım. En son 391 puan ile aldı Crying or Very sad Ama hayırlısı burasıymış Aliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi oldu extraokk

S0NS4HN3 demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
AwriL25 demiş ki:
Anadolu Lissesinde şiddet vs vs oplmuor ben şahsen düz liseye gidersem direk uyuşturucuya başlarım istemeden ondan tek isteim anadolu liseleri
Reklam yapmak gıbı olmasın ama Sad

İSTANBUL/TUZLA Mehmet Tekinalp Lisesi dünyada gelip göreceğiniz adam akıllı tek şey extraokk
abartısız soyluyorum oks de kucuk bır hata yuzunden anadolu lıselerıne gıdcegım halde mincik bir hta yuzunden düz lisedeyim ve ınanılmaz mutluyum Wink Exclamation Exclamation UNUTMAKİ o para boşa gıtmıcek Wink eger dogru kllandıysan boşa gıtmes ılerısı ıcın cok yardmcı olur sana

suan lısenın kurulalı bu 2. yılımız FEN LİSESİNDEN öğrencıler gelıyorlar okumaya Wink
şuan Lise 2 başlcaım inş. sayısal fm. okulda belli bir derecem var ve karnem cok süper Cool
Okulumuzun eksiğnden cok fazlası var extrabeer Morelini sakın bozma bu daha başlangıc extraokk
sayısala gitme bnce ben lise1 de süperdim sayısal hayatıma kaydı :lol:
valla kafam sayısala basıyor sözel cekemem e-a hıc cekemem belkı zorlanırsam Confused sorada yabancı dıle gecerım Confused
4ever say :mrgreen: meslek alanları cok extraokk

SonSAHNE

Bilgiliyim
tam bendensin. sayısalım idare eder y.d dehşet :lol:

bnde meslek alanı çok olduğundan seçtim ama pişman deilim. sro yüzünden battım bırakırsan sro yu kesn başarılı olursun ama bırakmasan gitme sayısala çnkü emek isteyen bi bölüm.

S0NS4HN3 demiş ki:
tam bendensin. sayısalım idare eder y.d dehşet :lol:

bnde meslek alanı çok olduğundan seçtim ama pişman deilim. sro yüzünden battım bırakırsan sro yu kesn başarılı olursun ama bırakmasan gitme sayısala çnkü emek isteyen bi bölüm.
yok saten şu 3 ay pc hayatımın eğlencelı son gunlerıydı Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
saddece hafta sonları pvp yaparım kuzen full bottda 3 haftadır sro oynamıom daha bugun 66 lvl wizardla gırdım terör estırıp cıktım kahvekeyfi

SonSAHNE

Bilgiliyim
bende aynen :lol: pc hayatım ve sro kimliğim şu okulların açıldığı günden itibaren 15 tatil e kadar kaybolacak :lol:

Yukarı Alt