1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Güiza'nın niyetini İspanyollar açıkladı!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Güiza'nın niyetini İspanyollar açıkladı!
  Transferdeki öncelikleri Okçu'ya bir hafta süre verdiklerini ifade eden Getafe Başkanı Torres'in, “Kiralık veya serbest olarak gelecek” sözleri manidar bulundu.

  [​IMG]

  İki sezon önce14 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilen Daniel Güiza’nın, Fenerbahçe’den para vermeden ayrılmak istediği kesinlik kazandı. Sezon başı hazırlıklarına geç katılan, sağlık kontrolüne girmeyen, sakat olduğunu ileri sürerek çalışmalarda yer almayan Okçu’nun, bu şekilde yönetimi yıldırıp, bonservisini çok ucuza kapatarak, ülkesine dönmek istediği basına yansımıştı. Güiza’yı ısrarla transfer etmek isteyen İspanyol Getafe Kulübü’nden yapılan açıklama, bunu resmen teyit eder gibiydi.

  Her türlü kolaylığı gösteriyor

  Getafe Başkanı Angel Torres, AS Gazetesi’nde yayınlanan röportajında, golcü transferinde önceliklerinin Güiza olduğunu açıklarken, “Onunla konuştuk ve transferi için bir hafta süre verdik. Kiralık olarak veya serbest olarak gelecek. Eğer Güiza olmazsa, Colunga, Callejon veya başka futbolculara bakacağız” dedi. Röportajda, Getafe’nin Soldado’yu Valencia’ya vermesinden sonra yerine aradığı futbolcu olarak gösterilen Güiza’nın, İspanya’ya dönmek için her türlü kolaylığı gösterdiği, pazarlıkların Fenerbahçe ile yürütüldüğü ifade edildi. Bu arada Aykut Kocaman’ın Güiza ile ilgili bir soruya, “Ayrılma veya kalma anlamında sorun çıkmadığı takdirde kendisinden faydalanmak zorunda kalacağım. Güiza sorunu, perşembe veya cuma gününden itibaren düşünülecek” demesi, İspanyol yıldızı istemediği yorumlarına neden oldu.​
   
 2. Lenneth

  Lenneth Admin

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  20.439
  Beğenilen Mesajlar:
  12
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Tekstil
  Şehir:
  İstanbul
  Ya millet arsa bilmemne bağışlıyor F5'e bunlar ne peşinde.Arkadaş satın, 200m Da benden bak söz ! :lol: :lol: