1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Güiza yanabilir


 1. shneZee

  shneZee rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci.
  İdmanda Daum'un arkasından dilini çıkaran, gençlere kötü davranınca da takım arkadaşlarının tepkisini çeken İspanyol oyuncunun, kadro dışı bırakılması söz konusu.

  [​IMG]

  Disiplinden taviz vermeyen Fenerbahçe Yönetimi’nin önüne, Kazım ve Önder’den sonra şimdi de Daniel Güiza’nın dosyası konuyor. Gece alemlerinde gezerken, yöneticilerin bu konudaki sorusuna, “Böyle birşey yok” diyen ancak ertesi gün boy boy fotoğrafları yayınlanınca ipi çekilen Kazım; evinde dinlenmesi gerekirken gece kulübünde sabahlayıp evinde elini kesince gönderilmesine karar verilen Önder Turacı’dan sonra İspanyol golcünün de yanabileceği iddia edildi. Bunun nedeni de, Güiza’nın, isteksiz tavırlar sergilediği için kendisini gençlerin yanına gönderen teknik direktör Daum’un arkasından dilini çıkarması. Bu da yetmezmiş gibi, dün sabahki idmanda gençlere karşı takındığı tavır. Çift kale maç sırasında Furkan’ı geçemeyen Güiza, genç futbolcuya çelme takıp yere düşürünce, başta Emre olmak üzere diğer oyuncular tarafından sertçe uyarılmıştı.

  Yönetim Kurulu Antalya’da
  Gökhan Ünal’ın transferi sonrasında sinirli hareketleriyle dikkat çeken İspanyol oyuncunun tavırlarının takımdaki disiplini bozmasından endişe eden Daum’un yönetime bir rapor vereceği belirlendi. Bugün Antalya’ya gelecek olan Başkan Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının yarın gerçekleştirecekleri Yönetim Kurulu toplantısında, Güiza’nın durumunu görüşmesi bekleniyor. Toplantıda ayrıca Kazım ve Önder’e af konusunun da görüşülebileceği kaydedildi.


  :rolleyes1:
   
 2. Crusade

  Crusade olduser

  Kayıt:
  1 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  2.959
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Bilgisayar Mühendisliği
  Şehir:
  Arel University
  Adamı sevmiyorum ben ya boş kaleye kaçıran kazma. :mrgreen:
   
 3. BaSoryong

  BaSoryong Buralıyım

  Kayıt:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.183
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrençi :)
  Bir sporcuya yakışmayan bir haraket
   
 4. ForEverTurk

  ForEverTurk olduser

  Kayıt:
  16 Ocak 2009
  Mesajlar:
  845
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  Genesis...
  Affedin gitsin.O daha bize cok lazım :mrgreen: