Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Güiza'nın Fenerbahçe'den ayrılmak istemesinin sebebi ortaya çıktı..

İspanyol futbolcunun birlikte çalıştığı halkla ilişkiler şirketi Rebayrun S.L., Güiza'nın marka değerinin son 1 yıl içinde yüzde 12 oranında değer kaybettiğini menajeri ve avukatı Vicente Montes'e bildirdi. Güiza bu şirketle eski menajeri ve çocuğunu annesi Nuria Bermudez ile birlikteyken anlaşma yapmıştı.

Şirket Güiza'nın İspanya'daki tüm 'PR' işlerini hallediyor, onunla ilgili haberleri değerlendiriyor ve onun adına reklam işleri bağlıyor. Fakat son bir yıldır gollerinden ve futbolundan çok Güiza'nın hayatıyla öne çıkması, kariyerinde de yüzde 12'lik gerilemeye neden oldu.

Şirket, Güiza'nın İspanya'ya dönmemesi durumunda kaybının gelecek yıl sonuna kadar yüzde 25'leri bulabileceğini iddia ediyor. Onlara göre en büyük felaket ise Güiza'nın Dünya Kupasına gidememesi olur. Bu nedenle İspanyol golcünün çalıştığı PR şirketi, Güiza'ya İspanya'ya dönmesi için sürekli baskı yapıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Anelka'yı da böyle yaptık, chelsea'de 28 golle gol kralı oldu yazık yaa nefret ediyorum FB'nin hocalarından.

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Anelka'yı da böyle yaptık, chelsea'de 28 golle gol kralı oldu yazık yaa nefret ediyorum FB'nin hocalarından.
Anelka'yı nerede oynatıyordu hacım ?
forvet adamı sag acıkta oynatma fikrine sahip bi t.direktör aldık helal olsun Aziz Yıldırım'a
cokmu aradı acaba.

Yukarı Alt