Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Güiza'nın, şampiyonluk yarışında son haftalara girilirken gol yollarındaki performansını yükseltmesi teknik heyeti sevindiriyor.
Fenerbahçemizin Turkcell Süper Lig'deki son iki maçında da gol atan İspanyol forveti Daniel Güiza'nın, şampiyonluk yarışında son haftalara girilirken gol yollarındaki performansını az da olsa yükseltmesi teknik heyeti sevindiriyor.

Ligde 24. haftaya kadar forma giydiği 22 maçta toplam 4 gol atan sarı-lacivertli futbolcu, son iki hafta maçlarında rakip fileleri 2 kez havalandırdı.

Sarı-lacivertlilerin ligin 25. haftasında deplasmanda Bursaspor'a 2-1 yenildiği maçta takımının tek golünü kaydeden İspanyol futbolcu, 26. hafta mücadelesinde Eskişehirspor'u 2-1 mağlup ettikleri karşılaşmada da Fenerbahçe'nin 2. golüne imza attı.

Ligdeki gol sayısını 6'ya yükselten Güiza'nın bu sezon gol attığı maçlar şöyle:

4. hafta Fenerbahçe-Gençlerbirliği: 3 - 0 (Alex, Güiza, Kazım)

7. hafta Kocaelispor-Fenerbahçe...: 2 - 3 (Güiza, Uğur, Semih)

13. hafta Fenerbahçe-Beşiktaş.....: 2 - 1 (Selçuk, Güiza)

15. hafta Fenerbahçe-Antalyaspor..: 2 - 0 (Güiza, Lugano)

25. hafta Bursaspor-Fenerbahçe....: 2 - 1 (Güiza)

26. hafta Fenerbahçe-Eskişehirspor: 2 - 1 (Deivid, Güiza)

PS : Extra'yla ben haklı çıkmaya başladık. 8)

:arrow: viewtopic.php?f=273&t=112814&hilit=

Prada

Guizanın kalitesi tartışılmaz. Sorunu zaten Ispanyada oynanan futbol anlayışı ile türkiyede oynananın farklı olması.. Buda uyum sorununu ortaya çıkarıyor.. Eğer atlatabilirse önümüzdeki sezon büyük işler yapacaktır guiza

Journalist

Aileden
Guiza'nın 26 haftada attığı gollerin toplamından fazlasını Milan Baroş Oynadığı ilk 3 maçta attı :lol: :mrgreen:

ama çalışsın daha olacak inşallah gözle görülür bir karınca sıçraması var ortada :mrgreen:

Journalist

Aileden
Fre3sTyLe demiş ki:
ARKO demiş ki:
Guiza'nın 26 haftada attığı gollerin toplamından fazlasını Milan Baroş Oynadığı ilk 3 maçta attı :lol: :mrgreen:

ama çalışsın daha olacak inşallah gözle görülür bir karınca sıçraması var ortada :mrgreen:
Kendini yere atarak penaltı kazandırıp,elle gol kovalamaması kafi bizim için. 8)
geçiniz.com bakınız Maradona elle attığı gol sayesinde meşhur olmuştur ve halada efsanedir ismini bilmeyen futbolsever yoktur :twisted:

Absence

@ARKO
Maradona sırf o gollemi meşhur oldu yahu

Fre3sTyLe demiş ki:
ARKO demiş ki:

Kendini yere atarak penaltı kazandırıp,elle gol kovalamaması kafi bizim için. 8)
Onlar kontratında yazıyor zaten :popcorn:

ARKO demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
ARKO demiş ki:

geçiniz.com bakınız Maradona elle attığı gol sayesinde meşhur olmuştur ve halada efsanedir ismini bilmeyen futbolsever yoktur :twisted:
Sen Maradonayı elle attığı gol için tanıyorsan o senin ayıbın. :coffee:

Journalist

Aileden
bak burda beni delirtme senin ayıbın falan dediğinde iş değişir burada ben kimseye sataşma yapmıyorum sen neden üstüne alınıyorsun iki dakika futbol'dan muhabbet de edemiyorsunuz içine ediyorsunuz resmen merak etme ben dünya futbolunu senden kat kat daha iyi bilirim bunuda bil :!:

Sen benim konumda Güiza ile ilgili bir konuda Baros'u katıyorsun sonra muhabbetın içine ediyorsun diyorsun.Bu konu Güiza'nın Fenerbahçenin konusu.Ve Baros üzerine yıkılıyor.Ben Baros yada Gs ile ilgili konu acmadıgım surece konumda hele ki bir Fenerbahce konusunda Barosu istemiyorum.Nokta ! :oops:

Journalist

Aileden
Fre3sTyLe demiş ki:
Sen benim konumda Güiza ile ilgili bir konuda Baros'u katıyorsun sonra muhabbetın içine ediyorsun diyorsun.Bu konu Güiza'nın Fenerbahçenin konusu.Ve Baros üzerine yıkılıyor.Ben Baros yada Gs ile ilgili konu acmadıgım surece konumda hele ki bir Fenerbahce konusunda Barosu istemiyorum.Nokta ! :oops:
önce biraz forum etiğini öğren istersen bir konu açıyorsan her türlü yoruma açık olmalısınki ben orada guiza ile baroş u karşılaştırdım yani sonuçta senin konun ile ilgili bir yorum yaptım ama eğer kötü yorumları istemiyorum diyorsan konu açmayacaksın :!:

ARKO demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
önce biraz forum etiğini öğren istersen bir konu açıyorsan her türlü yoruma açık olmalısınki ben orada guiza ile baroş u karşılaştırdım yani sonuçta senin konun ile ilgili bir yorum yaptım ama eğer kötü yorumları istemiyorum diyorsan konu açmayacaksın :!:
Ben nasıl Lincoln ile Alex'i kıyaslamıyorsan,Güiza ile de Baros'u kıyaslamam.Tarzlarının farklı olduğınu biliyorum ayrıca Güiza'nın daha kaliteli olduğunuda... 8)

Konuyu burada kapıyorum artık cevap vermeyeceğim. :byes:

Journalist

Aileden
Fre3sTyLe demiş ki:
ARKO demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Ben nasıl Lincoln ile Alex'i kıyaslamıyorsan,Güiza ile de Baros'u kıyaslamam.Tarzlarının farklı olduğınu biliyorum ayrıca Güiza'nın daha kaliteli olduğunuda... 8)

Konuyu burada kapıyorum artık cevap vermeyeceğim. :byes:
iyi olur :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
@ARKO,Fre3sTyLe
Ya arkadaşça burada kendi fikirlerinizi savunursunuz, ya da buraya mesaj yazmazsınız. Kaldı ki bu topicte de tartışmak için gereken bir neden de yok. Forum etiğinden söz edilmiş, uyan yok!

Prada

Ne oluyor bakayım burda.. Olay yeri inceleme geldi ^^

FB- GS konularında hep bilindik olaylar oluyor yasaklasak mı ne yapsak... ARKO sende guiza topicinde Barosu ne karıştırırsın anlamam.. Sizinki takır takır gol atıyor tabii tuzunuz kuru bizimki daha yeni başladı bırak hevesimizi alalım :santa: :muck:

Hee bide Maradonayı elle attığı golle meşhur ettin ya seni Maradona affetse Tarih affetmeyecek :santa:

Fre3sTyLe sana gelince.. bünyemizde hiyerarşi sistemi var.. ARKO senin üstünün üstü.. Once ARKO ya önce ailemizin bi ferdi olduğu için saygı duy sonrada Global moderatörün olduğu için saygı duy.. Çok sivri dillisin gereksiz çıkışlar yapıyorsun.. Yakıştıramıyorum sana

Yahu germeyin ortamı bi güiza için :):) Bana göre güiza vasat bir oyuncu , ki FBnin verdiği para onun değerinin kat kat fazlası bence.. Bu görüşüm güiza bu sene 40 golde atsa aynı olurdu. Hiç bir oyuncu 1 sene 27 gol attı diye o kadar paraya alınmaz bu benim şahsi kanaatim. Son vuruşlarda iyi gibi yani en azından aşırtma iyi gol atıyor xD Kalitesi var ki milli takım hocası Raul yerine onu alıyor. Ama ne kadar iyi olursa olsun o kadar para edecek oyuncu değil. Uzun lafın kısası , güiza iyi bir forvet olabilir lakin asla 2 basamaklı milyon euro ödenip alınacak oyuncu değil.

Yukarı Alt