Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Sezon başından bu yana eleştiri oklarına hedef olurken, Beşiktaş derbisindeki müthiş oyununu harika bir aşırtma golle süsleyip, taraftarın gönlünü fetheden Güiza’dan iddialı sözler.

Sarı-Lacivertli renklere gönül verenlerin, “Böyle oynarsa seneye takımın tüm yükünü çeker” diye destek verdiği İspanyol yıldız, bu sezon aldıkları sonuçlarla camiaya hayal kırıklığı yaşattıklarını ifade ederek “Ben dahil herkes kötü bir sezon geçirdi. Ancak derbiler bizi kendimize getirdi. Son Beşiktaş derbisi, taraftarımızdan ve camiamızdan özür dileme maçı oldu. Bu derbi bizi ateşledi. Şimdi artık tek hedefimiz var; Ligde kalan 4 maçımızı kazanmak ve camianın hasret kaldığı Türkiye Kupası’nı müzemize getirmek. Bu güç ve inanç bizde var. Yeter ki motive olalım. Ben de kalan haftalarda atacağım gollerle camiamızı sevindireceğim” diye konuştu.

Antremanda kafasına topmu geldi ne oldu anlamadım.Top kontrol edebiliyor artık :lol:

AnatoliaFire demiş ki:
Geldiği zaman biraz umudum vardı ama artık yok. Ligin ilk yarısı süper ligin en ucuz yabancısı bile guizadan daha çok gol attı. Ben inanmıyorum bu adama yollasınlar bence. :D
Benim geldiğinden beri desteklediğim bir futbolcu lige alışamadı sadece,ben bu oyuncunun uyumunu sağladığı takdirde ligde fena fırtınalar estireceğini düşünüyorum...

Çok yetenekli bir oyuncu... :kalp:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Guathema demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Geldiği zaman biraz umudum vardı ama artık yok. Ligin ilk yarısı süper ligin en ucuz yabancısı bile guizadan daha çok gol attı. Ben inanmıyorum bu adama yollasınlar bence. :D
Benim geldiğinden beri desteklediğim bir futbolcu lige alışamadı sadece,ben bu oyuncunun uyumunu sağladığı takdirde ligde fena fırtınalar estireceğini düşünüyorum...

Çok yetenekli bir oyuncu... :kalp:
Alışma süreci dediğin 1 hafta olur 2 hafta olur 3 hafta olur... Ligin başından beri alışamadı mı bu adam?

Yukarı Alt