''Güiza bana söz verdi''
İspanyol yıldızın Türk menaceri Fatih Özel, “Güiza Fenerbahçe´den ayrılabilir” dedi, Fransız basını, “Lyon 12 milyon Euro veriyor. İş bitiyor” iddiasını sürdürdü. Ancak son sözü Kanarya´nın patronu söyledi...

Fenerbahçe’de Güiza’nın durumu manşetlerden düşmüyor. Kampa gecikmeli katılarak olay yaratan İspanyol yıldızın, Türkiye’den ayrılacağı haberleri sıcaklığını korurken, menacer Fatih Özel de, “Evet... Güiza, Fenerbahçe’den ayrılabilir” diyerek bu haberleri doğruladı. Fransız basınının, “Lyon 12 milyon Euro veriyor. İş artık bitiyor” iddiası olayın üzerine adeta tuz biber ekti. Ancak Fanatik’e konuşan Başkan Aziz Yıldırım kesin ifadeler kullandı. Piyasada konuşulan rakamların komik olduğunu dile getiren Yıldırım, “Güiza’yı satmayı düşünmüyorum. Şu anda onun yerine, o kalitede bir oyuncu bulamayız. Ayrıca ona çok güveniyorum. Kendisiyle konuştum, bana bazı sözler verdi. Bu sene bambaşka bir adam olacak. Golleriyle Fenerbahçe’ye büyük katkı sağlayacak. Taraftar da bunu böyle bilsin ve Güiza’ya tam destek
versin” dedi.​

Fanatik ^^

Yukarı Alt