Server
Flora
Takımı
Galatasaray
~ Guildlere Özel Alan ve Rütbe Açıyoruz ~​

Bir süreliğine ara verdiğimiz etkinliğimize yeniden başlıyoruz. Başlıktanda anlaşıldığı gibi guildlere özel alan ve rütbe açıyoruz. Forumda size açılmış özel rütbenizle dolaşıp tanıtım yaparken , birde sizlere Guild Tanıtım bölümününde bir sabit konu ayarlayıp guildinizi daha iyi tanıtmanıza olanak sağlıyoruz.

Katılım Şartları

Extra Guild Katılım Şartları : İlk önce katılmak için guildinizden bir resim atmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra guildinizin "15" üyesinin kendi karakterleriyle http://www.extraloob.com yazıp buraya resmini koyması gerekiyor.Bunu yapan guidlere özel bir alan açılağı gibi birde rütbe verilecektir. Rütbe renksiz olacaktır.

Extra Guild Plus Katılım Şartları : İlk önce katılmak için guildinizden bir resim atmanız gerekiyor.Bunu yaptıktan sonra guildinizin "30" üyesinin kendi karakterleriyle http://www.extraloob.com yazıp buraya resmini koyması gerekiyor. Bunu yapan guidlere özel bir alan açılacak rütbe verilecek ve sabit konuları açılacaktır. Rütbeleri renklidir.

- Resim Silinmiş.​
- Resim Silinmiş.​

*Etkinliğe katılmak isteyen guidler , guild olarak toplam "5" adet global atmalıdırlar.
*Etkinliğe sadece verdiğimiz koşulları en kaliteli biçimde yerine getirenler seçilecektir.
*Etkinliğe katılan guild üyelerinin 20 mesajı yok ise geçerli sayılmazlar.
*Etkinliği extraloob.com yönetimi haber vermeden durdurabilir ve sonlandırabilir , her hakkı extraloob.com'ta saklıdır.​

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
harika bir proje daha yayına girmiş durumda katılımcı guildlere şimdiden başarılar dilerim, lvl 5 guildim var ama sitem yok demeyin artık her avrupalı guild'ın bir sitesi var ve şimdi sizinde olması için bir fırsatını var herkese başarılar dilerim mucX :kalp:

Kemalist demiş ki:
Privatedeki guildimizin adı da NoWayOut ve 40 a yakın üyesi var, ne yapıcağız peki isim konusunu :mrgreen:

Ps: Gaia daki NWO da 83 lvl charım var kendimi gruba dahil ettirmek için ne yapıcağım birde :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
size özel grup açılmaz siz zaten sitenin guildisiniz.

Belki Nwo(Vip) diye açılabilir :?

Kemalist demiş ki:
size özel grup açılmaz siz zaten sitenin guildisiniz.

Belki Nwo(Vip) diye açılabilir :?
Öyle bir soru sordum ki sistem bir anda çelişkiye girdi :mrgreen:

Eğer açılabiliyorsa server açıldığında üyelere haber vereyim 30 üye rahat çıkar.

Yukarı Alt